banner CATIA V5’TEN 3DEXPERIENCE CATIA’YA GEÇİN,
ÜRÜN GELİŞTİRME SÜREÇLERİNİZİ HIZLANDIRIN!

3DEXPERIENCE CATIA sayesinde hareket halindeyken tasarıma devam edebilir, dünyanın farklı yerlerindeki ekip üyeleriyle çalışabilir, çeşitli sistemlerdeki ve alanlardaki mühendislerle iş birliği yapabilir ve tüm verilerinizi kolay bir şekilde güncel tutabilirsiniz.

CATIA V5’ten 3DEXPERIENCE CATIA’ya neden geçmelisiniz?

3DEXPERIENCE CATIA daha fazla esneklikle en güncel CATIA özelliklerini kullanmanızı sağlar.
3DEXPERIENCE CATIA

Tasarıma dayalı düşünmek için üretildi.

CATIA V5’ten 3DEXPERIENCE Platformunda CATIA’ya geçiş yaptığınızda, istediğiniz her yerde CATIA’yı kullanabilirsiniz.

  • Tablette veya mobil cihazda yaptığınız 2B çizimlerinizi kolaylıkla 3B modellemeye çevirebilirsiniz.
  • Bulut bilgi işlem gücü sayesinde, yerel kaynaklara fazla yüklenmeden çok büyük dosyalarla çalışırsınız.
  • Dünyanın farklı yerlerinde bulunan ekip üyeleriyle aynı model üzerinde birlikte çalışırsınız.
  • Daha hızlı bir şekilde daha iyi ürünler geliştirmek için tasarım sürecinize en baştan itibaren simülasyonu ve iş birlikçi düşünmeyi dâhil edin!

Mühendislik mükemmeliyeti için üretildi.

CATIA, herhangi bir aksaklık yaşamadan farklı alanları içeren, gelişmiş mühendislik projelerini yürütebilmeniz amacıyla Model Tabanlı Sistem Mühendisliği (MBSE) ile projelerinize güç katar.

Ölçeği fark etmeksizin istediğiniz ürünü modelleyebilir, prototip oluşturmadan önce ürünleri sanal olarak zahmetsizce tasarlayabilir, tanımlayabilir ve şekillendirebilirsiniz.

3DEXPERIENCE CATIA’ya geçtiğinizde, dünyanın neresinde olursanız olun tüm MBSE verileriniz anında güncellenir. Sürümle ilgili hatalarla ve dışa aktarmayla uğraşmanıza veya sürekli projeye dönmenize gerek kalmaz. Projelerinizin daha hızlı ilerlemesi için gecikme sürelerinden kurtulursunuz.

BT alanında kolaylık için üretildi.

3DEXPERIENCE CATIA, bir SaaS ve PaaS çözümüdür. Dolayısıyla aboneliğiniz güvenlik, güncellemeler, bakım, işbirlikçi platform özellikleri ve hızlıca genişletilebilir bulut bilgi işlem kaynaklarına erişimi içerir.

Yedeklemeler, yazılım güncellemeleri ve maliyetli BT altyapısı ile ilgili risklerden kurtulun ve rahat bir nefes alın. Böylece gerçekten önemli konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bulutta 3DEXPERIENCE CATIA sayesinde projeniz daha iyi takip edilebilir, daha iyi yönetilebilir, daha istikrarlı ve daha güvenlidir.

Hızlı, sezgisel tasarım deneyimi

3DEXPERIENCE CATIA’nın kullanımı hem uzmanlar hem de genel kullanıcılar için kolaydır ve ürün geliştirme sürecini hızlandırmak isteyen küçük veya büyük tüm ekiplere destek sunar. 3DEXPERIENCE CATIA, güçlü özellikleriyle inovasyonu arttırmanıza, ürünleri piyasaya daha hızlı sunmanıza ve rekabetçi pazarlarda en üstte yer almanıza olanak sağlar.

Bilgi aramak için harcadığınız zamanı %30 azaltır!
Bilgi aramak için harcadığınız zamanı %30 azaltır!

Özelleştirilebilir paneller ve pencere öğeleri sayesinde size uygun bilgiyi seçerek daha verimli çalışın.

Mühendislik süresinden %40’a kadar tasarruf edin!
Mühendislik süresinden %40’a kadar tasarruf edin!

Bilgi teknikleri ve MBSE ile önceki tasarımlardan ve analizlerden yararlanarak yeni tasarım zorlukları için en iyi çözümü bulun.

Eskisinden 3 kat daha fazla tasarım alternatifini değerlendirin!
Eskisinden 3 kat daha fazla tasarım alternatifini değerlendirin!

Artırılmış özellikler ile otomasyonun ve üretken tasarımın gücüyle daha fazla fikir ve etkileyici mühendislik çözümü keşfedin.

Verinin manuel olarak elde edilmesi ve yorumlanması ihtiyacını ortadan kaldırarak %90’a kadar tasarruf sağlayın!
Verinin manuel olarak elde edilmesi ve yorumlanması ihtiyacını ortadan kaldırarak %90’a kadar tasarruf sağlayın!

Tek bilgi kaynağı ile gereksiz bilgiden ve yeniden çalışmadan uzak durarak verileri kolaylıkla bulun ve tekrar kullanın.

Bir gün kadar kısa bir sürede operasyonel!
Bir gün kadar kısa bir sürede operasyonel!

Hızlı dağıtım ile en az uğraş ve yapılandırma ile hızlı bir şekilde kullanıma başlayın.

3DEXPERIENCE CATIA Connected Engineering E-Book

3DEXPERIENCE CATIA’nın zengin özelliklerini görmek için kısa demoları izleyin!

3DEXPERIENCE CATIA
Videoyu oynat
3DEXPERIENCE CATIA
Videoyu oynat
3DEXPERIENCE CATIA
Videoyu oynat
3DEXPERIENCE CATIA
Videoyu oynat

3DEXPERIENCE CATIA’ya Geçişle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

3DEXPERIENCE CATIA’yı kurmak ve çalıştırmak ne kadar sürüyor?

CATIA V5’ten geçiş yapmak genelde bir gün sürer. Kişisel bir değerlendirme için uzmanlarımızla iletişime geçin.

3DEXPERIENCE CATIA için donanım, yazılım ve ağ gereklilikleri nelerdir?

Donanım ve yazılım gereklilikleri, tüm tipik CAD uygulamaları ile aynıdır. Belirli ağ gereklilikleri 3DEXPERIENCE platformuna erişim sağlayan kullanıcıların sayısına ve her kullanıcının kullanımına göre değişir.

Grafik ağırlıklı tüm uygulamalarda olduğu üzere daha iyi bir ekran kartı daha hızlı işlem hızı sunar. Daha fazla ayrıntı için teknik ekibimize danışabilirsiniz.

Geçiş aşamasında yardımcı olmak üzere bir eğitim veya uyum programı var mı?

Evet! Ekibiniz CATIA V5’ten 3DEXPERIENCE CATIA’ya geçiş yaptığında, yeni arayüzü öğrenmeleri amacıyla eğitimlere ve uyum programına erişim sağlayabilir.

Belirli becerilerle ilgili daha fazla ileri düzey eğitimi, eğitim teklifleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Yakın zamanda CATIA V5 üyelikleri aldım. 3DEXPERIENCE CATIA’ya geçiş yaparsam yatırımımı kaybeder miyim?

Tasarım ihtiyaçlarınız için CATIA’yı seçtiğiniz için memnun olduk! Çözümlerimizde daha yüksek yatırım getirisi sağlamak ve V5’ten 3DEXPERIENCE’a geçişinizi desteklemek için özel teklifler sunuyoruz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizle ilgili bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçin.

Yükseltme ve yeni sürümler için ücretlendirme yapılacak mı?
Aboneliğiniz aktif olduğu sürece 3DEXPERIENCE CATIA’nın yükseltmeleri ve yeni sürümleri için tarafınıza asla ücretlendirme yapılmaz! Diğer SaaS çözümlerinde olduğu gibi kısa süreli bakım ve yükseltmeleri düzenli olarak sunarız. Aboneliğiniz, tüm Dassault Systèmes SaaS uygulamaları için yükseltmeleri ve yeni sürümleri içerir.
3DEXPERIENCE CATIA’yı kullanmak güvenli midir?
Evet, Dassault Systèmes için siber güvenlik ve veri güvenliği son derece önemlidir. Sağlam Veri Kurtarma Planları ve İş Sürekliliği Planları (DRP/BCP) bulunan 3DEXPERIENCE CATIA’yı çoğu şirket içi çözümden daha güvenli olacak şekilde tasarladık. Bulutta 3DEXPERIENCE platformumuz ve CATIA dahil olmak üzere 3DEXPERIENCE’taki tüm çözümlerimiz güvenlik uzmanları tarafından 7/24 izlenir. OWASP ve NIST’e dayalı en iyi uygulamaları kullanarak uygulama ve platform seviyesinde birçok güvenlik kontrolü uyguluyoruz.
Ekibim farklı yerlerde çalışıyor. Hepsi 3DEXPERIENCE CATIA’yı kullanabilir mi?
Bant genişliği yeterli olduğu sürece ekip üyelerinizin hepsi 3DEXPERIENCE CATIA’daki uygulamalara ve verilere her yerden erişim sağlayabilir ve sürekli güncellenen veriler üzerinde aynı anda çalışabilir. Kesinti veya geçiş olmadan aynı ofisten veya dünyanın farklı yerlerinden çalışabilirsiniz. Ayrıca, ekip üyeleriniz seyahat halindeyken de çalışabilir. Kullanıcılarımızdan bazıları ofise gelirken 3DEXPERIENCE CATIA ile trende çalışmaktan hoşlanırken bazıları da tasarımları yatırımcılarla veya müşterilerle toplantılarına götürüyor. Üstelik küresel kullanıcılar için farklı dil seçenekleri de mevcut!
Şirketimin kendi BT altyapısı ve kaynakları (sunucular, yönetici, veri tabanı...) var. Neden 3DEXPERIENCE CATIA’ya geçmeliyim?
SaaS müşterilerimizin çoğu kendi BT altyapısına sahiptir. SaaS çözümümüzü benimsemenin temel yararı, ürün geliştirme süreçlerini hızlandırmaktır. Örneğin, bulutta 3DEXPERIENCE platformu ile CAD ve PLM’yi uçtan uca bağlayabilir, küresel tedarik zincirleri ile sorunsuz bir şekilde iş birliği yapabilir, yeni uygulamaları hızlıca dağıtabilir veya simülasyon güdümlü tasarım gibi özelliklerle tasarım döngü süresini büyük ölçüde hızlandırabilirler. En önemlisi SaaS çözümlerimiz, arka uç depolama ve yedekleme altyapısı sayesinde birçok müşteri için daha düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti sunar. SaaS çözümlerimiz, Olağanüstü Durum Kurtarma Planları (DRP) ve İş Sürekliliği Planları (BCP) dâhil olmak üzere çoğu şirket içi çözümden daha güvenli olacak şekilde tasarlanır. Birçok şirketin sahip olduğu kendi siber güvenlik çözümlerinden daha yüksek bir standarda sahiptir. Son olarak SaaS çözümlerimizde, aboneliğiniz devam ettiği sürece, yükseltme ücreti olmadan en yeni sürümü ve en güncel özellikleri kullanırsınız.
3DEXPERIENCE CATIA ve 3DEXPERIENCE platformunu nasıl satın alabilirim?
3DEXPERIENCE CATIA, abonelik modeliyle edinebileceğiniz bir SaaS çözümüdür. Üyelik satın alarak belirli bir süre boyunca CATIA uygulamalarına ve bulutta 3DEXPERIENCE platformuna erişim sağlayabilirsiniz. Bu sürenin sonunda aboneliğinizi yenileyip yenilememeyi seçebilirsiniz. Abonelik ücretleri ihtiyacınız olan uygulamalara ve bilgi işlem kaynaklarına göre değişiklik gösterir. Bu durum müşterilerimiz için daha iyi Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) sunmanın yanı sıra şirket operasyonlarınızda daha esnek olmanıza imkân tanımaktadır. İhtiyaç duymanız halinde ICEM Surf, xGenerativeDesign, multifizik simülasyon gibi ek çözümler ve uygulamalara kolaylıkla eklenebilir. Görsel işleme ve simülasyon gibi yoğun bilgi işlem kaynağı gerektiren bazı uygulamalar için uygun maliyetli bulut kredisi sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin yalnızca ihtiyaçları doğrultusunda ödeme yapmalarını sağlıyoruz.