PRODUCT LIFECYCLE MANAGEMENT (PLM)

Dijital dönüşümün en önemli konuları olan tasarım, mühendislik, üretim, analiz, simülasyon ve ürün yaşam döngüsü yönetimini hayata geçirmek için Cadem Digital olarak, Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE® platformunun tüm kurulum ve kullanım evrenlerinde danışmanlarımız ile müşterilerimize benzersiz bir destek sağlıyoruz.

PLM Ebook indirmek için tıklayınız.

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi – Product Life Cycle Management (PLM), bir ürünün tüm yaşam döngüsünü başlangıçtan mühendislik, tasarım, üretim, servis ve sonlandırma aşamalarına kadar tanımlayan verilerin daha etkili ve verimli olarak akışını sağlayan bir bilgi teknolojisi kavramıdır.

Sürdürülebilir inovasyon için tüm bu bileşenlerin birbiriyle gerçek zamanlı olarak entegre bir şekilde çalışması; işbirlikçi ve ölçümlenebilir süreçler ile yönetilmesi gerekir.

PLM, sistem mühendisliği, ürün bilgi yönetimi, ürün tasarımı, proses yönetimi ve program yönetimini kapsayarak ilk fikirden son ürüne kadarki tüm süreçleri yönetir. Tüm endüstrilerde karlılığı, ürün geliştirme süreçlerini ve pazara giriş süresini olumlu etkileyerek katma değer yaratır.

Cadem Digital ile PLM’i keşfedin.

PLM

Uçtan Uca Ürün Geliştirme Süreci Yönetimi

PLM

Dijital İkiz Oluşturma

PLM

Tasarım ve Mühendislik Simülasyonu

PLM

Sanal Fabrika Simülasyonu

PLM

Dijital Veri Yönetimi

Faydaları

Kurumsal Hafıza

Kurumsal Hafıza

Dijital Çözümler

Dijital Süreklilik, Mühendisliğin Dijital Dönüşümü

İş Platformu

İş Platformu

Veri Yönetimi

Data Yönetimi

Tasarım

Tasarım Projeleri Yönetimi

Mühendislik Süreçleri Optimizasyonu

Mühendislik Süreçleri Optimizasyonu

Mühendislik Süreçleri Optimizasyonu

Güvenlik

Gerçeğin Tek Versiyonu

Gerçeğin Tek Versiyonu (Single Source for Truth)

Ürünler

Ürün yaşam döngüsü yönetim sistemini hayata geçirmek için, Cadem Digital®, Dassault Systèmes®’in 3DEXPERIENCE® ortamının kurulumunu ve tüm evrelerinde danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sürdürülebilirliğini sağlar.

3Ds Experience

1

İş deneyimi platformudur.

2

Her departmana değer yaratma sürecinizde farklı tüketici deneyimleri yaratmanıza yardımcı olan yazılım çözümleri sunar.

3

Tüm süreçlerinizi tek bir platform altında yönetebilirsiniz.
catia

CATIA’da sistem mühendisliği

CATIA’da mühendislik

CATIA’da tasarım

Delmia

Dijital Üretim

Tedarik Zinciri Planlaması

Üretim Faaliyetleri Yönetimi

enovia

En büyük global işletmelere kadar ölçeklenebilir bir yapıda tasarım ve analiz yazılımlarının yönetilmesini sağlar.

PLM ve PDM çözümlerini tüm aşamalarda sunar.

Güvenli bir işbirliği ortamı sunar.

exalead

Arama tabalı uygulama platformudur.

Kullanıcıların iş süreçlerini iyileştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak için geniş hacimli heterojen, çok kaynaklı verileri anlamlı, gerçek zamanlı bilgi istihbaratı haline getirmektedir.

simulia

Gerçekçi simülasyonlar, pahalı fiziksel prototipler üretmeden önce malzeme ve ürünlerin performansını test etmenizi sağlar.

Maliyetleri optimize eder.

Süreçler

veri yönetimi

Veri Yönetimi

Değişiklik Yönetimi
Değişiklik Yönetimi
konfigurasyon Yonetimi
Konfigürasyon Yönetimi
Proje Kaynak Yönetimi
Proje ve Kaynak Yönetimi
Mühendislik

Mühendislik Ürün Ağacı Yönetimi

Üretim Ağacı

Üretim Ürün Ağacı Yönetimi

Sektörler

Havacılık ve Savunma
// SEKTÖRLER

HAVACILIK VE SAVUNMA

Havacılık ve Savunma sektörü genelinde müşteri beklentilerindeki artışın (düşük maliyetler, yüksek standartlar ve artan yeterlilikler) yanı sıra büyüyen program karmaşıklığı rekabet etmeyi zorlaştırır.

Otomotiv ve Ulaştırma
// SEKTÖRLER

OTOMOTİV VE ULAŞTIRMA

Yeni, kârlı fırsatlar yakalayın, değer katmak için tasarlayın, hedefi tutturun

Endüstriyel Ekipman
// SEKTÖRLER

ENDÜSTRİYEL EKİPMAN

Gelişen teknolojiler, her büyüklükte üreticinin ve tedarikçinin pazara açılma şeklinde büyük bir devrim yaratan Endüstriyel Ekipman çözümleri

Eğitim

çözümler

Cadem Digital 20 yılı aşkın eğitim ve endüstri tecrübesinden edindiği birikim ile işletmelerin tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Kurumların yetkin insan kaynağı yetiştirmesine de katkıda bulunan Cadem Digital, çözüm ortaklarının iş yapış şekillerini dönüştürerek hız ve verimliliği arttırır.

Çözüm ortağı olduğumuz kurumsal müşterilerimize ve son kullanıcılara sunduğumuz eğitimler ile hız, verimlilik ve standartlaşma konularında tasarım ekipleri, proje birimleri, kalite planlama, kontrol birimleri ve işletme yöneticileri için değer yaratıyoruz.

Danışmanlık

Danışmanlık

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi- Product Life Cycle Managemet (PLM), ürün yaşam döngüsünün tüm aşamaları boyunca ürünü tanımlayan bilgilerin daha etkili ve daha verimli bir şekilde akışını sağlayan bir bilgi teknolojisi kavramıdır.

Teknik Destek

Teknik Destek

Cadem Digital Teknik Destek Bölümü, satış sonrası teknik destek, lisanslama işlemleri ve sorulara yönelik videolu veya uzak bağlantılı çözümler ile , tüm implemantasyon ve uygulama aşamalarında yanınızdadır.

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

Cadem AR

Dijital dönüşümün ana teknolojilerinden biri olan Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi, iş yapış şekillerinin de değişmesinde kritik rol oynamaktadır. Sağlıktan üretime, perakendeden eğlenceye, eğitimden oyuna kadar neredeyse her sektörde yaygınlaşmaktadır. AG Teknolojisi, insan eliyle doğan hataları minimize ederek iş sürecindeki verimlilik ve doğruluğu artırır. Ekipler arasındaki işbirliği ve ekip yetkinliklerinin zenginleştirilmesinde de önemli rol oynar.