banner Daha Fazla Bilgi CATIA V5’TEN 3DEXPERIENCE CATIA’YA GEÇİN,
ÜRÜN GELİŞTİRME SÜREÇLERİNİZİ HIZLANDIRIN!

CATIA KEŞFEDİN

Ürün tasarımı ve deneyimi konusunda dünyanın lider çözümdür. Bu yazılım, her gün hayatımızda gördüğümüz ve kullandığımız birçok ürünü üretmek ve geliştirmekte dünyanın lider kuruluşları tarafından farklı endüstrilerde kullanılmaktadır.

DİSİPLİNLER

MÜŞTERİ HİKAYELERİ

WEBİNARLAR

Ürün tasarımı ve deneyimi konusunda dünyanın lider çözümdür. Bu yazılım, her gün hayatımızda gördüğümüz ve kullandığımız birçok ürünü üretmek ve geliştirmekte dünyanın lider kuruluşları tarafından farklı endüstrilerde kullanılmaktadır.

CATIA, sadece herhangi bir ürünü modellemek için değil aynı zamanda gerçek hayattaki davranışları bağlamında da eşsiz bir yetenek sunar: deneyim çağında tasarım. Sistem mimarları, mühendisler, tasarımcılar ve tüm katkıda bulunanlar, birbirine bağlı olan bu dünyayı tanımlayabilir, hayal edebilir ve şekillendirebilir.

Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen CATIA

  • Tek bir gerçek kaynağı üzerine kurulmuş ve iş zekası, gerçek zamanlı eş zamanlı tasarım ve mobil çalışanlar dahil olmak üzere tüm paydaşlar arasında işbirliğini yönlendiren güçlü 3D panolarla erişilen bir sosyal tasarım ortamı sunar.
  • Her kullanıcının etkinliğini optimize eden birinci sınıf 3D modelleme ve simülasyon yetenekleriyle hem deneyimli hem de ara sıra kullanıcılar için Instinctive 3DEXPERIENCE sunar.
  • Mevcut süreçler ve araçlarla kolayca bütünleşen bir Kapsayıcı ürün geliştirme platformu kullanır. Bu, çoklu disiplinlerin, ürün geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güçlü ve entegre uzman uygulamalarından yararlanmasına olanak tanır.

CATIA’nın tasarım, mühendislik ve sistem mühendisliği uygulamaları, belirli endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için Dassault Systèmes’in endüstri çözüm deneyimlerinin ana merkezidir. Bu, kuruluşların yeni ürünleri tasarlama, geliştirme ve gerçekleştirme, yenilikçi müşteri deneyimleriyle rekabet avantajı sağlama biçimlerinde devrim yaratıyor.

Catia Film
Videoyu oynat

DİSİPLİNLER

CATIA 3DEXPERIENCE, endüstriyel tasarım, ileri mühendislik tasarımı ve sistem dinamiği ile
birlikte multi-disipliner bir beceri sunar. Böylelikle tasarım sürecinin her aşamasını entegre ederek dijital ikizin tek bir platformda tüm elemanları ile oluşmasına olanak verir. Bunu da tüm paydaşların bir arada çalıştığı tek bir platformda yapar.

Catia Disiplin

TASARIM

Ürün endüstrilerinden ulaşım endüstrilerine kadar, ürünün tarzı ve tasarımı, pazardaki başarısında önemli bir rol oynar. Şekil ve materyal yaratıcılığını geliştirin, yüksek düzeyli yüzey sofistikasyonuna ve kalitesine ulaşın ve fiziksel ve sanal prototipler ile doğru karar araçlarını edinin. Bunlar tasarım yeniliklerini artıran CATIA Design/Styling’in önemli öğeleridir.

Catia Disiplin

MÜHENDİSLİK

Ürün ve deneyimlerin karmaşıklığı giderek artarken, performans ve kalite hedefleri de daha zorlu bir hal almaktadır. CATIA, yüksek kaliteli mekanik ürünlerin hızlı bir şekilde geliştirilmesini sağlayarak bu zorluğun üstesinden gelir.CATIA 3B Modelleme araçlarını kullanan makine mühendisleri, ürün tasarım aşamasının başında anahtar…

Catia Disiplin

SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

Akıllı ürünler geliştirmek daha önce hiç bu kadar zorlayıcı olmamıştı. Geliştiricilerin, geliştirme sürecinin bütününü yönetmelerine olanak tanıyan, entegre bir sistem mühendisliği yaklaşımına ihtiyacı vardır. Gereksinimler mühendisliği, sistem mimarisi tanımı, karmaşık sistemlerin ayrıntılı modellenmesi ve simülasyonu ve gömülü yazılımların…

MÜŞTERİ HİKAYELERİ

CADEM DIGITAL’in dijital dönüşüm çözüm ortağı olan müşterilerin ilham verici başarı hikayelerini keşfedin.

AIRBUS
HAVACILIK VE SAVUNMA VAKA ÇALIŞMASI

“Future by Airbus” programının parçası olarak, Airbus uçak gösterilerinde, etkinliklerde ve çevrimiçi olarak 20.000 kişiye 2050 yılında havayoluyla seyahat konusundaki beklentilerinin neler olduğunu sordu. Yanıtlar hiç de şaşırtıcı değildi: daha ucuz, daha çevre dostu, daha sürdürülebilir, daha az stresli, daha sessiz ve daha eğlenceli. Eskiden yolcuları gitmek istediklere yere güvenli bir şekilde ve zamanında götürmek yeterliydi.

SOLAR IMPULSE
HAVACILIK VE SAVUNMA VAKA ÇALIŞMASI

Benzinin tükenmesi sinir bozucu bir deneyim olabilir. Ama başka şeylere de yol açabilir. Bertrand Piccard 1999 yılında dünyanın etrafında ilk kesintisiz balon uçuşunu yaptığında 3,7 ton sıvı propan ile birlikte havalandı. 20 gün sonra yere indiğinde geride sadece 40 kilo kalmıştı. “Ucuz kurtardık,” dedi Piccard. “Sürekli olarak benzinin bitmesinden korkuyordum.

CADEM DIGITAL AKADEMİ

CADEM DIGITAL AKADEMİ ile, dijital dönüşüm konusunda uzmanlığınızı geliştirebilir, yeni ipuçlarını keşfedebilir ve ilham verici bilgilerden yararlanabilirsiniz.

TANITIM VİDEOLARI

CATIA hakkında size ışık tutacak videolarla uzmanlığınızı ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ

CADEM DIGITAL ekibi olarak, firmanıza özel en uygun ürün ailesini ve lisansı sizin için seçiyoruz. Ücretsiz demo talebi için tıklayın.