Teknoloji destekli üretim aşamalarının daha nitelikli hale getirilmesini amaçlayan CADEM DIGITAL, paydaşlarına sunduğu çeşitli hizmetlerle, onların dijital dönüşüm yolculuklarında önemli adımlar atmalarını sağlıyor.

// Hizmetler

PLM DANIŞMANLIĞI

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi – Product Life Cycle Managemet (PLM), ürün yaşam döngüsünün tüm aşamaları boyunca ürünü tanımlayan bilgilerin daha etkili ve daha verimli bir şekilde akışını sağlayan bir bilgi teknolojisi kavramıdır.

// Hizmetler

EĞİTİM VE GELİŞİM PROGRAMLARI

Teknoloji yatırımının faydasını sürdürülebilir kılmak, teknolojiyi kullanacak ekiplere sağlanacak sürdürülebilir eğitim ile mümkündür. Her teknolojik sistemin arkasında onu iyi yönlendirebilen uzman kullanıcısı olmalıdır.

// Hizmetler

TEKNİK DESTEK

Teknoloji, özellikle yazılım sektöründe büyük bir dönüşüm yaşıyor. Süreç bazlı uygulamalar, firma içinde özel uygulama geliştirme gibi konular önem kazandı.

// Hizmetler

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK ÇÖZÜMÜ

Dijital dönüşümün ana teknolojilerinden biri olan Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi, iş yapış şekillerinin de değişmesinde kritik rol oynamaktadır. Sağlıktan üretime, perakendeden eğlenceye, eğitimden oyuna kadar neredeyse her sektörde yaygınlaşmaktadır. AG Teknolojisi, insan eliyle doğan hataları minimize ederek iş sürecindeki verimlilik ve doğruluğu artırır. Ekipler arasındaki işbirliği ve ekip yetkinliklerinin zenginleştirilmesinde de önemli rol oynar.