SUPAR

Artırılmış Gerçeklik ile Kalite Kontrol Süreçlerinizi Hızlandırın!

Üretim zincirinde hızın ve hatasız üretimin önemi, şirketlerin kaderini belirleyen en önemli faktörler arasındadır. Geleneksel kontrol süreçlerinde tüm hesaplar operatörler tarafından manuel olarak gerçekleştirilir. Bu durum insan hatasının oluşmasına ve üretim zeminindeki aksaklıklara zemin hazırlar.

SUPAR sayesinde üretimdeki parçaların 3 boyutlu dataları, gerçek parça üzerine artırılmış gerçeklik ile yansıtılarak parçanın kalite kontrolünün anında yapılmasını sağlar. Artırılmış Gerçeklik SUPAR Çözümüyle Kalite Kontrolde Mükemmellik videosunu izlemek için tıklayınız

Kalite Kontrolde Mükemmellik

SUPAR sayesinde üretimdeki parçaların 3 boyutlu dataları,gerçek parça üzerine artırılmış gerçeklik ile yansıtılarak parçanın kalite kontrolünün anında yapılmasını sağlar.

Bu üç boyutlu görsel incelemede kalite kontrol sağlanır.

Böylece hem ürün hemde üretim zamanındaki kayıplar asgari düzeyde indirilebilir.

SUPAR Artırılmış gerçeklik çözümü ile rekabette öne geçmenizi sağlayan avantajlarının detayları ile keşfetmek için supar@cademdigital.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

AUGMENTED DISTANT SERVICES

CDMVision’ın Artırılmış Gerçeklik alanında 20 yıllık deneyimi ile geliştirilmiş inovatif ürünü Augmented Distant Services, ekiplerinizi bir araya getiren, her yerde ve her zaman etkili bir şekilde iş birliği yapmalarına ve iletişime geçmelerini sağlayan kullanımı kolay, güçlü bir destek aracıdır.Ekipleriniz arasındaki farklı lokasyonlar ve uzaklıklar artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Augmented Distant Services sayesinde ekipleriniz size zamandan ve paradan tasarruf sağlayarak birliktelermişcesine çalışabilirler.Kurumunuzun uzmanları, sahada kompleks zorluklarla yüzleşen teknisyenlere gerçek zamanlı yardım sağlayabilirler. HoloLens veya tablet kullanarak Augmented Distant Services tesis içi ve tesis dışı iş gücünün sadece ses ve video yoluyla değil; metin, dinamik çizimler, bağlar, genişletilmiş internet paketi araştırıcısı (ping), 3 boyutlu modeller ve animasyonlar ve hologramlar gibi üç boyutlu mekansal bilgi yoluyla da verimli bir şekilde iletişime geçmelerine yardım eder. Augmented Distant Services, saha teknisyeni ile bir uzmanın iletişim sağlayıp uzmanın sahadaki durumu görmesi ve tartışması için her yerde gerçek zamanlı iletişimlerle uzman kılavuzluğa olanak sağlar. Teknisyen ve uzman, doğru olarak fiziksel objelere bağlayıp uzmanın teknisyene bir süreç boyunca adım adım kılavuzluk etmesine izin veren dijital notlar alır.