SuPAR

Üretim zincirinde hızın ve hatasız üretimin önemi, şirketlerin kaderini belirleyen en önemli faktörler arasındadır. Geleneksel kontrol süreçlerinde tüm hesaplar operatörler tarafından manuel olarak gerçekleştirilir. Bu durum insan hatasının oluşmasına ve üretim zeminindeki aksaklıklara zemin hazırlar.

SUPAR sayesinde üretimdeki parçaların 3 boyutlu dataları, gerçek parça üzerine artırılmış gerçeklik ile yansıtılarak parçanın kalite kontrolünün anında yapılmasını sağlar.

Videoyu oynat

SuPAR Özellikleri

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

İnceleme

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

Raporlama

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

İletişim

SuPAR Artırılmış Gerçeklik ile Etkileşimli Denetim Faydaları

Daha Kısa Süre

Benzer geleneksel görsel ile kıyaslandığında, Artırılmış Gerçeklik ile birlikte çizimler ya da CAD modelleri kullanarak etkileşimli denetim süresini %75 kısaltabilirsiniz.

Basit ve Güçlü Geometri Uygunluğu Denetimi

Artırılmış Gerçeklik ile Etkileşimli Denetim, kolayca sezgisel geometri uygunluğu ve görsel montaj denetimi yapılmasını sağlar. SuPAR, CAD yüzey kenarlarını ve gerçek parça üzerindeki nominal kenarları otomatik olarak gösterir, kolayca karşılaştırma yapılmasını sağlar ve hataların çabuk ve kolay saptanabilmesini sağlar.

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri
Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

Akıllı Belgelendirme, Kolay ve Güvenli Raporlama

Artırılmış Gerçeklik modeli üzerinde ek açıklamalar ve işaretler gerçek zamanlı olarak kolayca oluşturulur ve bir Excel dosyası aracılığıyla otomatik olarak dışarı aktarılır. Kapsamlı 3B rapor ücretsiz 3D SuPAR Viewer kullanılarak gözden geçirilebilir ve paylaşılabilir.

Maliyet Tasarrufu

Şirket içerisindeki bağlantıların iyileştirilmesi ve müşteriler ya da tedarikçilerle kurulan iletişimin geliştirilmesiyle finansal tasarruf sağlanır.

Kullanım Kolaylığı

Çok fazla beceri ya da deneyim gerektirmez.

Artırılmış Gerçeklik ile Etkileşimli Denetimin Temelleri

Artırılmış Gerçeklik Çözümleri

SuPAR Artırılmış gerçeklik çözümü ile rekabette öne geçmenizi sağlayan avantajlarının detayları ile keşfetmek için www.supar.eu adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Augmented Distant Services

CDMVision’ın Artırılmış Gerçeklik alanında 20 yıllık deneyimi ile geliştirilmiş inovatif ürünü Augmented Distant Services, ekiplerinizi bir araya getiren, her yerde ve her zaman etkili bir şekilde iş birliği yapmalarına ve iletişime geçmelerini sağlayan kullanımı kolay, güçlü bir destek aracıdır.Ekipleriniz arasındaki farklı lokasyonlar ve uzaklıklar artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Augmented Distant Services sayesinde ekipleriniz size zamandan ve paradan tasarruf sağlayarak birliktelermişcesine çalışabilirler.Kurumunuzun uzmanları, sahada kompleks zorluklarla yüzleşen teknisyenlere gerçek zamanlı yardım sağlayabilirler. HoloLens veya tablet kullanarak Augmented Distant Services tesis içi ve tesis dışı iş gücünün sadece ses ve video yoluyla değil; metin, dinamik çizimler, bağlar, genişletilmiş internet paketi araştırıcısı (ping), 3 boyutlu modeller ve animasyonlar ve hologramlar gibi üç boyutlu mekansal bilgi yoluyla da verimli bir şekilde iletişime geçmelerine yardım eder. Augmented Distant Services, saha teknisyeni ile bir uzmanın iletişim sağlayıp uzmanın sahadaki durumu görmesi ve tartışması için her yerde gerçek zamanlı iletişimlerle uzman kılavuzluğa olanak sağlar. Teknisyen ve uzman, doğru olarak fiziksel objelere bağlayıp uzmanın teknisyene bir süreç boyunca adım adım kılavuzluk etmesine izin veren dijital notlar alır.