Yıkıcı Tasarım YIKICI TASARIM Sürdürülebilirliğin hızlandırılmasında Sanal İkizlerin önemli rolü
Sürdürülebilirliğin Hızlandırılmasında Sanal İkizlerin Önemli Rolü

2030 yılında BM Küresel Hedeflerine ulaşmak için tasarımdan kullanıma ve kullanım ömrünün sonuna kadarki tüm yaşam döngüleri boyunca ürün ve hizmetleri yönetmek için radikal olarak daha sürdürülebilir yollar gerekiyor.

Sanal ikizler bu çözümün bir parçası. Yapılan araştırmalara göre, sanal ikizlerin, şirketlerin 2030 yılına kadar 1,3 trilyon dolarlık ekonomik değer sağlamasının ve 7,5 Gigaton CO2 emisyonu azaltmasının birleşik faydalarını ortaya çıkarmasına yardımcı olacak daha önce kullanılmayan bir fırsat sunduğu fark edildi.

Sanal İkizleri Kullanarak CO2 Emisyonlarını 7,5 Gigaton Azaltın

Yalnızca 5 endüstriyel kullanım örneği ile birleşik faydaların nasıl 1,3 trilyon dolarlık ekonomik değer sağladığını ve 7,5 Gigaton CO2 eşdeğeri emisyon azaltımına olanak verebileceğini keşfedin.

Sayıların Ötesinde

Beş işletme sürdürülebilirliği sanal ikizlerle geliştiriyor.

Belirli beş endüstriyel, sürdürülebilirlik sonuçlarını iyileştirmede sanal ikizlerin potansiyelini kesin rakamlarla ortaya koyuyor. Bununla birlikte, sayıların ötesinde, sanal ikiz kullanıcılarının gerçek sürdürülebilirlik deneyimlerinden ve gelecekte bu kazanımları geliştirme planlarından çok şey öğreniyoruz.