// Başarı Hikayeleri

Kale Oto Radyatör

ATOS 3D optik tarama teknolojisi ile elle tesviye edilmiş kritik kalıp parçasının dijital yedeğini oluşturup ardından CATIA Tersine Mühendislik araçları kullanarak CAD datası oluşturularak büyük zaman ve işçilik maliyet kazandık.

// Başarı Hikayeleri

Maxwell Innovations ve Cadem Digital’in Çözüm Ortalığı Deneyimi

Verilerin tek kaynaktan yönetilmesini sağladığı için prototiplerde ve versiyonlarda hızlı ve sürekli olarak değişiklikler yapılmasını mümkün hale getiren 3DEXPERIENCE Platformu, Maxwell Innovations’ın süreçlerinde hızlanma sağlayarak şirketin verimliliğini artırdı! Ayrıca bulut üzerinde entegre ve işbirliğine açık çalışma alanı kullanıldığında, dosya biçimi uyumluluğu ve ona bağlı olarak ortaya çıkan yeniden çalışma sorunları %23 oranında azaltırken, prototiplerdeki parçaların versiyon kontrol sorunları da %40 azalttı.

// Başarı Hikayeleri

Kale Kalıp ve Cadem Digital’in Çözüm Ortaklığı Deneyimi

Kale Kalıp firması, 3DEXPERIENCE Platformu ile projelerde %15-%30 oranında kaybedilen zamanı geri kazandı!

// Başarı Hikayeleri

Otokar ve Cadem Digital’in Çözüm Ortaklığı Deneyimi

CADEM DIGITAL, kendi sektörünün lider oyuncularından OTOKAR’ın globaldeki gücünü artırma vizyonu doğrultusunda entegre yenilikçi teknolojiler sağlamaya devam ediyor. OTOKAR’ın, CADEM DIGITAL’in dijital dönüşüm çözüm ortaklığı ile gerçekleştiği başarı hikayesini videoda keşfedin.

// Başarı Hikayeleri

İnova Başarı Hikayesi

İnova Koltuk Sistemleri Eylül 2007 yılında Bursa’da yaklaşık 10 kişilik bir ekiple kuruldu. Daha sonra yıllar içerisinde bir çok başarılı projelere imza atmış. Bu projeler kapsamında TEMSA, MERCEDES gibi büyük araç üreticilerinin koltukları yapılmış.