Cadem Digital Referanslar

Canray Ulaşım
// Başarı Hikayeleri

3DEXPERIENCE Platformu’nun Eş Zamanlı Çalışabilme Özelliği İş Süreçlerimizi Hızlandırdı

3DEXPERIENCE Platformu’na geçiş yapılması ile birlikte revizyon yönetiminde departmanlar arası güncel data/doküman paylaşımının yanı sıra, bu süreç içerisinde yaşanan aksaklıkların önüne geçildi.

yeşilova
// Başarı Hikayeleri

Yeşilova Holding, Dijital Dönüşümünü 3DEXPERIENCE Platformu ile Sağlıyor

Ürün tasarımı ve mühendislik yönetimi süreçlerinde dijital bir devrim gerçekleştiren 3DEXPERIENCE Platformu ile değer kattığımız markalara Yeşilova Holding’i eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Novart
// Başarı Hikayeleri

NOVART

NOVART Savunma ve Uzay Teknolojileri şirketi Yönetici Ortağı Ege Türkyılmaz, 3DEXPERIENCE Platformu’nu büyük bir fabrika veya küçük bir start-up olması fark etmeksizin herkese tavsiye ediyor.

Kale Oto Radyatör
// Başarı Hikayeleri

Kale Oto Radyatör

ATOS 3D optik tarama teknolojisi ile elle tesviye edilmiş kritik kalıp parçasının dijital yedeğini oluşturup ardından CATIA Tersine Mühendislik araçları kullanarak CAD datası oluşturularak büyük zaman ve işçilik maliyet kazandık.

Maxvell Innovations
// Başarı Hikayeleri

Maxwell Innovations ve Cadem Digital’in Çözüm Ortalığı Deneyimi

Verilerin tek kaynaktan yönetilmesini sağladığı için prototiplerde ve versiyonlarda hızlı ve sürekli olarak değişiklikler yapılmasını mümkün hale getiren 3DEXPERIENCE Platformu, Maxwell Innovations’ın süreçlerinde hızlanma sağlayarak şirketin verimliliğini artırdı! Ayrıca bulut üzerinde entegre ve işbirliğine açık çalışma alanı kullanıldığında, dosya biçimi uyumluluğu ve ona bağlı olarak ortaya çıkan yeniden çalışma sorunları %23 oranında azaltırken, prototiplerdeki parçaların versiyon kontrol sorunları da %40 azalttı.

Kale Kalıp
// Başarı Hikayeleri

Kale Kalıp ve Cadem Digital’in Çözüm Ortaklığı Deneyimi

Kale Kalıp firması, 3DEXPERIENCE Platformu ile projelerde %15-%30 oranında kaybedilen zamanı geri kazandı!

otokar logo
// Başarı Hikayeleri

Otokar ve Cadem Digital’in Çözüm Ortaklığı Deneyimi

CADEM DIGITAL, kendi sektörünün lider oyuncularından OTOKAR’ın globaldeki gücünü artırma vizyonu doğrultusunda entegre yenilikçi teknolojiler sağlamaya devam ediyor. OTOKAR’ın, CADEM DIGITAL’in dijital dönüşüm çözüm ortaklığı ile gerçekleştiği başarı hikayesini videoda keşfedin.

Innova
// Başarı Hikayeleri

İnova Başarı Hikayesi

İnova Koltuk Sistemleri Eylül 2007 yılında Bursa’da yaklaşık 10 kişilik bir ekiple kuruldu. Daha sonra yıllar içerisinde bir çok başarılı projelere imza atmış. Bu projeler kapsamında TEMSA, MERCEDES gibi büyük araç üreticilerinin koltukları yapılmış.

cevher
// Başarı Hikayeleri

Cevher Jant Başarı Hikayesi

Cevher Jant, CADEM DIGITAL çözüm ortaklığıyla 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanarak tek kaynaktan eş zamanlı mühendislik süreçlerine ve proje yönetimine geçiş için altyapı oluşturdu.