Teknoloji yatırımının faydasını sürdürülebilir kılmak, teknolojiyi kullanacak ekiplere sağlanacak sürdürülebilir eğitim ile mümkündür. Her teknolojik sistemin arkasında onu iyi yönlendirebilen uzman kullanıcısı olmalıdır.

Eğitim ve Gelişim Programları

2023 Yılı Cadem Digital Eğitimleri

Temel seviye CAD/CAM eğitimleri:

Temel seviye eğitimlerimizde; CATIA’yı temel seviyede öğrenmek ve kendisini bu konuda geliştirmek isteyen katılımcılar faydalanabilirler. Kurs sonrasında katılımcılar; katı ve yüzey modelleme, montaj ve teknik resim oluşturma, 2,5 -3 Eksen CAM işlemlerini yapabilecek seviyeye geleceklerdir.

• Temel seviye CAD Eğitimi: Toplam 40 Saat (5 Gün * 8 Saat) – İstanbul
• Temel seviye CAD Eğitimi: Toplam 64 Saat (8 Gün * 8 Saat) – Bursa
• Temel CAM Eğitimi (2,5/3 Eksen CAM): Toplam 24 Saat (3 Gün * 8 Saat)

İleri seviye CAD/CAM eğitimleri:

İleri seviye eğitimlerimizde; CATIA eğitimini temel seviyede öğrenen ama kendisini bu konuda geliştirmek isteyen katılımcılar faydalanabilir. Kurs sonrasında katılımcılar, sektöre özel metodolojilerle desteklenen uygulamalar yapabilir hale gelecektir.

• İleri yüzey eğitimi ( Generative Shape Design ) : Toplam 24 saat ( 3gün * 8 saat)
• İleri seviye katı modelleme ( Part Design ) : Toplam 12 saat ( 1,5gün * 8 saat)
• İleri seviye montaj ( Assembly Design ) : Toplam 8 saat ( 1gün * 8 saat)
• İleri seviye CAM eğitimi ( 5 Eksen ) : Toplam 16 saat ( 2gün * 8 saat = 16saat)

Teknoloji yatırımının faydasını sürdürülebilir kılmak, teknolojiyi kullanacak ekiplere sağlanacak sürdürülebilir eğitim ile mümkündür. Her teknolojik sistemin arkasında onu iyi yönlendirebilen uzman kullanıcısı olmalıdır.

Cadem Digital Eğitim Hizmetleri, kurumsal müşterilerine ve son kullanıcılarına yüksek kalitede, ileri seviyede teknolojik altyapıya sahip eğitim sağlar.

Eğitimlerimizin amacı, uzmanlık alanımız olan tasarım metodolojisini firmalarda oluşturarak, katılımcılarımızı PLM çözümleri konusunda, performanslarının zirvesine çıkartmaktır.

Eğitimler, tasarım ekiplerine, proje birimlerine, kalite planlama ve kontrol birimlerine ve yöneticilere özel olarak planlanmaktadır. Sürdürülebilir, gelişebilir tasarım anlayışıyla, özel eğitimlerimizde öncelikle, müşterimizin tasarım ekibinin durum tespiti yapılır.

Eğitimlerimiz firma süreçlerine ve firmanın sektörünün ihtiyaçlarına göre tasarlanır ve gerçekleştirilir.

Ana sanayilerde verdiğimiz eğitimler sonrasında; standartlaştırma, hız, verimlilik konularında gerçekleştirdiğimiz koçluk çalışmaları ile, deneyimli eğitmenlerimiz, ekiplerin karşılaştığı sorunlarda iş süreçlerindeki dar boğazın giderilmesine, yerinde destek sağlar.

Cadem Digital, sektörünü tanıyan profesyonel kadro yapısıyla size daha yakın hizmet verebilmek için Bursa, İstanbul ve Ankara ofislerindeki uzman ekibiyle, eğitim ve destek konusunda çözüm ortağınız olmaya 1990 yılından beri devam etmektedir.

Cadem Digital, Dassault Systemes’in resmi eğitim ortaklığı sertifikası olan CEP (Certified Education Partner ) sertifikasına sahiptir.