Otomotiv ve Ulaştırma Endüstrisi'ne Genel Bakış

Yeni fırsatların peşinde koşan küresel otomotiv tedarikçileri, müşteri taleplerini karşılayabileceklerinden ve yine hedefleri, kaynakları ve kapasiteleri ile uyumlu, kârlı sonuçlar elde edeceklerinden emin olmak isterler.

Otomotiv ve Ulaştırma sektörü için 3DEXPERIENCE® çözümleri, fırsatları analiz etme, en uygun yeni işleri yakalama ve ardından müşterilerini memnun edecek şekilde tasarlama, düzenleme, doğrulama, imal etme ve hedefi tutturma için gereken, sektörde kalitesini kanıtlamış araçlar ve süreçlerle ekiplerinize destek olur.

Endüstri liderleri birden fazla tesiste yürütülen projeleri, geliştirme sürecindeki değişiklikleri, ürün verilerini ve gereklilik yönetimini eşitlerken merkezî “tek bir doğru bilgi kaynağı” (single source of truth) sağlayan, entegre bir çözümden yararlanır.

İş fırsatları kazanılıp başarıyla tamamlandıkça, önemli başarı etkenleri de projeler seçildiğinde ve parçalar üretildiğinde gerçek verilerle güncellenen uzmanlık ve bilgi birikimi tabanınızı güçlendirecek şekilde sistemli bir süreçte yeniden kullanılmak üzere kaydedilir.

Zorluklar

otomotiv ve ulaştırma

Elektrikli, Bağlantılı ve Otonom Araçlar

Yeni nesil araçların başarısı, gelişmiş yaratıcı tasarım, ortak zeka, sistem mühendisliği ve çok alanlı işbirliği gerektirir.

Otomotiv ve Ulaştırma

Kitlesel Özelleştirme için Seri Üretim

Küresel/yerel tesislerde ve tesisler genelinde üretim faaliyetlerinin şeffaflığını, verimliliğini ve kontrolünü iyileştirin.

Yeni Müşteri Deneyimi

Yeni Müşteri Deneyimi

Hayal edin, keşfedin, doğrulayın ve çok şey bekleyen küresel tüketiciler için yeni cesur mobilite seçenekleri üretin.

otomotiv ve ulaştırma

Kalite, Düzenlemeler, Maliyet

Kaliteyi sağlayarak küresel / yerel gereklilikleri yerine getirin ve harcamaları en aza indirirken yeni kârlı fırsatları hızlandırın.

Çözümler

Otomotiv ve ulaştırma

Akıllı, Güvenli ve Bağlı

Akıllı araç deneyimini tasarlayın, doğrulayın ve sunun.

otomotiv ve ulaştırma

Kazanma Teklifi

Yeni, kârlı fırsatlar yakalayın, değer katmak için tasarlayın, hedefi tutturun.

Otomotiv ve Ulaştırma

Sürücü Duygusu

Kavramları hayal etmek, şekillendirmek ve doğrulamak için endüstriyel tasarım geliştirme aktörlerini işbirliğine dayalı bir ortamda buluşturun.

otomotiv ve ulaştırma

Elektro Hareketlilik Hızlandırıcısı

Elektrikli Araç (EV) yenilikçilerinin bulutta ya da tesiste, yeniliklerini rekabet edebilir maliyetlerle ve en uygun kalite ile pazara daha hızlı sunmalarını sağlar.

Global Doğrulama

Global Doğrulama, Kanıtlanmış Performans

Araç kalitesi, güvenilirliği ve performansını optimize etmek için sanal ve fiziksel testleri birleştirin.

Otomotiv ve Ulaştırma

Sanal Garaj

Virtual Garage endüstri çözüm deneyimi, çarpıcı otomotiv satış ve pazarlama materyalleri, araçları ve etkinlik deneyimleri sunar.

Yalın Üretim

Yalın Üretim Çalışması

Tesislerde ve tesisler genelinde üretim faaliyetlerinin görünürlüğünü, verimliliğini ve kontrolünü iyileştirin