BULUTTA KULLANILABİLİR / TESİSTE KULLANILABİLİR

Ulaştırma endüstrileri, müşterilerine üstün ürün ve hizmet desteği sağlama arayışı içindedir. Bu eğilimin somut bir örneği günümüzün kitlesel özelleştirme fenomenidir. Bireysel müşteri talepleri ve bu ihtiyaçları karşılama maliyetinin artması arasında sürdürülebilir bir uzlaşmaya varmak için, araç üreticileri platform standardizasyonuna yönelmektedir. Yakın zamanda, pazarlama ve satış ekiplerinin ihtiyaca özel ürünlerle yeni alıcılar kazanmasını sağlayacak şekilde konseptin kapsamı araç modülerleştirmeye genişletilmiştir.

Fakat bu kadar geniş bir araç yapılandırma kapasitesi sayesinde, pazarlama ve satış yöneticileri, tüm iletişim kanalları, cihazlar ve yerel pazarlarda paylaşılan tüm bireysel araç bilgilerini, tutarlı olarak ve bazen ürün üretilmeden bile önce nasıl edinebilir?

Virtual Garage endüstri çözüm deneyimi, çarpıcı otomotiv satış ve pazarlama materyalleri, araçları ve etkinlik deneyimleri sunar. Tüm ürün ve marka temas noktalarında dijital ürün tanıtımlarınızın ve müşteri katılım faaliyetlerinin hızını, kalitesini ve erişimini artırmak için şirketinizin mevcut araç CAD verilerinden yararlanmasını sağlar.