BULUTTA KULLANILABİLİR / TESİSTE KULLANILABİLİR

Markaların müşterilerin aklını çelip rakiplerinin ellerinden almaya çalıştıkları bir dünyada, müşteri sadakatini koruyabilmek kimsenin hafife alamayacağı bir konudur. Müşteri odağı ürünlerden ayrılıp deneyimlere doğru kaymıştır. Stratejilerini müşterilerin neler hissettiği konusunda yeniden yönlendiren markalar doğru yoldadır.

Ön saflarda otomotiv tasarımcıları yer alsalar da yalnız değildirler; fikirleri maliyetler, malzemeler, ergonomi ve üretilebilirlik gibi teknik ve ticari meselelere bağlıdır. Nihai sonuç, her zaman tasarım ile mühendislik arasında ödün verilerek varılan bir anlaşmadır.

3DEXPERIENCE® platformu tabanlı Drive Emotion endüstri çözümleri, tamamen üç boyutlu bir ortamda, tılsımı tasarımın başlangıçtaki taslak aşamasından sanal doğrulama aşamasına kadar taşıyan bütünsel bir tasarım deneyimi sunar. Tasarım bu tek platform aracılığıyla, tasarımcıların ve mühendislerin fikir alışverişi yapmak ve en iyi tasarımları yaratmak için uyumlu yazılım uygulamalarını kullanarak aynı sanal model üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yaptıkları, yinelemeli bir süreç haline gelir.

Drive Emotion

Çözümünün Faydaları

Dijital entegrasyonu bütünleştirin, kalite güvencesi sağlayın

Fikir aşamasından sanal doğrulamaya kadar, tam dijital süreklilik sağlayın.

Stratejik gereklilikleri birleştirin

Estetik ve teknik gerekliliklerin bir noktada buluşturulmasına yardımcı olun.

Endüstri lideri yeterlilikler sunun

Sınıfının en iyisi ICEM yüzey teknolojisini entegre edin.

En uygun kalitede uygulamalar sunun

Yüksek kaliteli ışın izleme ve küresel aydınlatma teknolojileri sunun.
BAŞARI ÖYKÜSÜ

Tesla Motors

Tesla Motors kendini dünyanın elektrikli arabalara bakışını değiştirmeye adamıştır. California’da, Palo Alto’da bulunan Tesla, 2003 yılında elektrikli araçların sınırlı menzilli, çekiciliği olmayan ve yavaş ucuz kutucuklar olmadıklarını ve hatta harika olabileceklerini kanıtlamak için yola çıkan Silikon Vadisi mühendisleri tarafından kurulmuştur.