BULUTTA KULLANILABİLİR / TESİSTE KULLANILABİLİR

Yeni Elektrikli Araç yenilikçileri ve küresel OEM’ler birçok ortak zorlukla karşı karşıyadır. Yeni EV konseptlerini bir araya getirme, erken fizibiliteyi destekleme, en yüksek performansı tasarlama ve yenilikçi araçları piyasaya daha hızlı sürme ve üstelik de, tüm bunları maliyetleri, kaliteyi ve müşteri deneyimini optimize edecek şekilde yapma bakımından, rekabet hiç bu kadar sert olmamıştır.

Electro Mobility Accelerator çözümleri yeni EV araç fikirleri filizlendirmek, bölgesel seçenekleri keşfetmek, performansı sanal olarak canlandırmak ve doğrulamak ve esnek, yalın üretim sağlamak ve tüm bunları tek bir güvenli, güçlü platformda gerçekleştirmek için sektörde kalitesi kanıtlanmış özellikleri sunar.

Küresel endüstri liderleri sosyal medya istihbaratını yakalayıp değerlendirmek, pazardaki talebi analiz etmek ve sonrasında, müşterilerin tercih ettikleri yenilikleri geliştirip bunları küresel rakiplerinden daha hızlı bir şekilde pazara sunmak için 3DEXPERIENCE® bulut tabanlı (ve tesis içi) uygulamalarımıza güvenir.

EV Mobilite İnovasyonu için Endüstri Lideri Bulut Platformunu Keşfedin

Küresel EV yenilikçilerinin kavramları nasıl hızlandırabildiklerini, performansı nasıl doğrulayabildiklerini ve gelecek nesil mobilite için nasıl doğru yol deneyimi sunabildiklerini öğrenin.

Electro Mobility Accelerator

Çözümünün Faydaları

En uygun düzeydeki yenilikleri hızlandırın

Yeni mobilite konseptleri ve hizmetlerini hayal etmek, yaratmak, tasarlamak, canlandırmak ve sunmak için kullanılan, hepsi bir arada işbirliği ortamını bulutta (ya da tesiste) sağlar.

Daha fazla verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlayın

Verimliliği artırmak ve geliştirme maliyetlerini düşürmek için kullanılan entegre yönetişimle ilk konsept aşamasından, müşteri teslimatına kadar fikirleri takip edin.

Daha iyi yenilikler yaratın ve doğrulayın

Daha yeni, yenilikçi araç konseptleri hayal edin ve fizibiliteyi daha çabuk doğrulayın.

Verimlilikleri artırın, pazara giriş süresini kısaltın

Pazara giriş süresini kısaltmak için kalitesi kanıtlanmış, uçtan uca mühendislik ve üretim çözümleriyle, güçlü yenilikler sunun.

Electro Mobility Accelerator

Elektrikli Araç (EV) yenilikçilerinin bulutta ya da tesiste, yeniliklerini rekabet edebilir maliyetlerle ve en uygun kalite ile pazara daha hızlı sunmalarını sağlar

BAŞARI ÖYKÜSÜ

AKKA Otonom Yenilikler

AKKA Technologies ve AKKA Research sürücüsüz Link & Go 2.0 elektrikli otomobilini daha da geliştirmek için Dassault Systèmes’in bulutta 3DEXPERIENCE® platformunu seçti.