Yeni Müşteri Deneyimi
Çözümlere Bakın

GİRİN!

… ve yarının araç alıcılarının gönlünden ve aklından geçeni anlayın
YENİ ZORLUKLARLA YÜZLEŞİN

Daha Akıllı, Daha Güvenli Araçları Olanaklı Kılmak

Sürücüsüz, bağlantılı otomobiller yeni bir verimli, uygun fiyatlı, temiz ve yeşil seyahat çağına götürüyor. Uzmanlar, bu sistemlerin gelecek yıllarda seyahatleri dönüştüreceğini ve hareketliliğin, akıllı şehirlerin ve etkileşimli toplulukların geleceğini şekillendireceğini tahmin ediyorlar.

Bu öncelikler doğrultusunda, yeni araç geliştiriciler ve OEM liderleri, iç disiplinleri birleşik bir işbirlikçi platformda birbirine bağlayarak, rekabetin önüne geçtiklerini, maliyetleri düşürerek daha akıllı, daha güvenli ve her zaman bağlantılı araçlar tasarladıklarını keşfediyorlar.

Araç gelişiminizde devrim yaratın ve sonuç alın:

icon

3B sanal duygusal marka oluşturma sunumlarının gücüyle kalpleri kazanın

icon

Aksesuarların ve yüksek marjlı seçeneklerin satışını artırırken, stoktaki araç sayısını azaltarak satın alma deneyimini geliştirin

icon

Çeşitli dijital içerik ve medya içeriği prodüksiyonları arasında sinerji yaratmak için sanal yeteneklerinizi kullanarak dijital ürün tanıtımlarının hızını, kalitesini ve erişimini artırın

STRATEJİYİ BENİMSEYİN

Araç yenilikleri lansmanına turbo-şarj

Ulaştırma endüstrileri, müşterilerine üstün ürün ve hizmet desteği sağlama arayışı içindeler. Ama pazarlama ve satış yöneticileri, tüm iletişim kanallarında, cihazlarda, yerel pazarlarda, hatta bazen ürün üretilmeden önce paylaşılan tüm araç bilgilerini sürekli ve erkenden almayı nasıl sağlayabilir?

3DEXPERIENCE® platformu, hem B2B hem de B2C izleyicileri için çarpıcı ve ürün odaklı araç satış ve pazarlama materyallerinin, araçlarının ve etkinlik deneyimlerinin geliştirilmesi ve sunulması için entegre ve yaratıcı bir ortamdır. Özel olarak araç endüstrisi için tasarlanmıştır ve şirketinizin, tüm marka ve ürünlerde dijital ürün tanıtımlarının ve müşteri katılım faaliyetlerinin hızını, kalitesini ve erişimini geliştirmesini sağlar.

ÇÖZÜMLER

Endüstriyel Çözüm Deneyimlerimizi Keşfedin

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Sürücü Duygusu

Kavramları hayal etmek, şekillendirmek ve doğrulamak için endüstriyel tasarım geliştirme aktörlerini işbirliğine dayalı bir ortamda buluşturun

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Sanal Garaj

3D ana modelden çarpıcı pazarlama kampanyalarına

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Ulaştırma ve Mobilite

Çözümleri için tıklayınız

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Sanal araç deneyimini keşfetmek

PSA Group’un lüks bölümü DS Automobiles, dijital bir iletişim, dağıtım ve satış sistemi geliştirmek istedi. “DS Virtual Vision” (Sanal Görüş) çevreleyici deneyimini yaratmak için 3DEXPERIENCE Platformunu seçti.