Delmia Banner DELMIA ile
Tasarım, üretim, sevkiyat, insanlar ve
süreçler arasında kusursuz uyumu sağlayın.

DELMIA KEŞFEDİN

Gücünü Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu’ndan alır.

DİSİPLİNLER

WEBİNARLAR

Hızlı, güvenilir ve ekonomik üretim: DELMIA’nın Dijital Üretim ürün ve çözümleri, tüm endüstrilerdeki üretim proseslerinin sanal olarak tanımlanmasına, planlanmasına, izlenmesine ve kontrol edilmesine olanak sağlar.

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu’nun bir parçası olan DELMIA, dijital üretim çözümüdür. Tasarım ve üretim süreçleriniz için sanal ve gerçek dünya arasındaki bağlantıyı kurarak şirketinizin operasyonel mükemmelliğe ulaşmasını sağlayan yönetim, simülasyon ve test yeteneklerini sunar. Tasarım, üretim, sevkiyat, insanlar ve süreçler arasında kusursuz uyumu DELMIA ile sağlayın.

Faydaları

DELMIA ile sanal fabrikaların oluşturulup henüz daha kurulum yapılmadan tüm fabrikayı planlamak mümkündür. Bu da üretim hatlarını inşa etmeden ünce tasarlanıp, planlanın, optimize edilmesini sağlar. Böylelikle tek seferde üretime geçilmiş olacaktır. DELMIA, yelpazesine yeni kattığı çözümleri ile beraber tasarım ve planlama fazı ile imalat ortamının yönetimi konularında yatırım yaparak tüm değer zincirine odaklanmaya başlamıştır.

DELMIA Ürün Portföyü

DELMIA global üretim, planlama süreçlerini modelleyerek fabrikanın dijital ortamda test edilmesini sağlar. Böylelikle üretimde yenilikçiliği ve verimliliği artırarak, rekabette öne geçmeyi ve yeni pazar ihtiyaçlarına uyumu mümkün kılar.

delmia
Videoyu oynat

DİSİPLİNLER

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu’nun bir parçası olan DELMIA, dijital üretim çözümüdür. Tasarım ve üretim süreçleriniz için
sanal ve gerçek dünya arasındaki bağlantıyı kurarak şirketinizin operasyonel mükemmelliğe ulaşmasını sağlayan yönetim, simülasyon ve test yeteneklerini sunar. Tasarım, üretim, sevkiyat, insanlar ve süreçler arasında kusursuz uyumu DELMIA ile sağlayın.

Delmia Disiplinler

DİJİTAL ÜRETİM

Küresel üretim süreçlerini planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek, üretim inovasyonunu ve verimliliği artırıyor. DELMIA, tasarımın etkisinden küresel talebin nasıl karşılanacağını belirlemeye kadar, üreticilerin neredeyse tüm fabrika üretimini deneyimlemelerine izin veriyor.

DELMIA Disiplinler

ÜRETİM FAALİYETLERİ YÖNETİMİ

Operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve bunu sürdürmek için küresel üretim operasyonlarını dönüştürmektedir. Tüm partner ve paydaşları, üretim faaliyetleri ve tedarik zinciri süreçlerinde global ölçekteki görünürlüğü, süreçlerin kontrol ve senkronizasyonunu iyileştirmek…

delmia disiplinler

TEDARİK ZİNCİRİ PLANLAMASI

Tedarik Zinciri Planlama ve Operasyonları, tüm planlama anlayışlarında karmaşık iş süreçleri için gerçekliğe dayalı planlama, programlama ve optimizasyon sağlar. Kazanç için operasyonel gerçekliği yakalayarak, son önemli ayrıntıya kadar, müşterilerin rekabetçi…

WEBİNARLAR

Dijital dönüşüm sürecinde öne çıkmak için teknolojileri yakından takip etmeli ve bu teknolojileri işiniz için etkili bir şekilde kullanabilmelisiniz.
Cadem Digital, teknolojileri etkili bir şekilde kullanabilmeniz için CAD verilerinin yönetiminden hassas ölçüm süreçlerine kadar birçok konuda dijital dönüşümünüze yardımcı olacak eğitimler sunar. İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital eğitimleriyle arttırın.