ÜRETİM

DİJİTAL ÜRETİM Küresel üretim süreçlerini planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek, üretim inovasyonunu ve verimliliği artırıyor. DELMIA, tasarımın etkisinden küresel talebin nasıl karşılanacağını belirlemeye kadar, üreticilerin neredeyse tüm fabrika üretimini deneyimlemelerine izin veriyor.
Delmia Disiplinler

Küresel üretim süreçlerini planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek, üretim inovasyonunu ve verimliliği artırır. DELMIA, üreticilerin tüm üretim süreçlerini tasarımın etkisinden küresel talebin nasıl karşılanacağını belirlemeye kadar sanal olarak deneyimlemelerini sağlıyor. Bu simülasyon aktiviteleri, üreticilere, rekabete hızlı bir şekilde cevap verebilmek veya yeni pazar fırsatlarından faydalanabilmek için süreçleri daha iyi ele alma ve değiştirme olanağı sağlar.

DELMIA Digital Manufacturing kabiliyetleri görselleştirmeyi ürünün ötesine, yani üretim sürecini fiziksel tesis ya da üretim hattından önce bile simüle etme yeteneğini sağlayarak üretime kadar taşır. Ürün geliştirme sürecinin ilk aşamalarında üretim yaklaşımları ve malzeme akışı gibi tesis düzeylerini belirleyerek, ürün konseptine yönelik analizleri gerçekleştirebilir.

DELMIA Dijital Üretim

Dijital Üretimin Temel Faydaları

  • Siparişe dayalı üretim ve yalın üretim sistemleri oluşturmak ve optimize etmek için kapsamlı 3D işlem ve kaynak planlama araçları ile plan yapabilirsiniz.
  • Üretim varlıklarını, üretim planlaması ile eşzamanlı olarak tanımlamak ve optimize etmek için araçlarla simüle edebilirsiniz.
  • Gerçek zamanlı üretim faaliyetlerini takip etmek, program değişikliklerini gerçekleştirmek, yeni programlar başlatmak, model değişikliklerini tanıtmak ve bakım işlemlerini planlamak için doğru bir sanal üretim sistemi işletebilirsiniz.