Simulia Banner SIMULIA ile
gerçekçi simülasyonalar ile tanışın.

SIMULIA’nın sunduğu gerçekçi simülasyonalar ile tanışın.

SIMULIA KEŞFEDİN

WEBİNARLAR

SIMULIA 3DEXPERIENCE R2017x, tasarladığınız ürünün gerçek dünyadaki fiziksel davranışlarını keşfetmek için gerçekçi bir simülasyon uygulaması sunar.

En zorlu test ve analizleri kolayca yapmanızı sağlar. Simülasyon kavramını; mühendis ve tasarımcıdan, yönetici ve karar vericiye kadar geniş bir yelpazede şirket içi iş süreçlerinize uyumlu hale getirir ve proje ekiplerinize ortak çalışma imkanı sağlar.

Faydaları

  • UYGULAMA MÜHENDİSLİĞİ
  • MULTİFİZİK-MULTISCALE
  • SİMÜLASYON VERİ BİLİMİ
simulia
Videoyu oynat
SIMULIA

SIMULIA Ürün Seçimi

Simulia 3DEXPERIENCE R2018X, Simulia V5, Simulia V6 versiyonlar başta olmak üzere, CADEM DIGITAL ekibi olarak firmanıza özel en uygun ürün ailesini ve lisansı sizin için seçelim. Başvuru formunu şimdi doldurun:

simulia

SIMULIA ile Sanal Prototip & Gerçek Deneyim

Dassault Systèmes SIMULIA ürün ailesi ile yapacağınız gerçekçi simülasyonlar, pahalı fiziksel prototipler üretmeden önce malzeme ve ürünlerin performansını test etmenizi sağlar. Güvenilirlik değerlendirilmesini analiz ederek süreçlerinizi hızlandırır. Sanal prototip üzerinde karmaşık simülasyon modellerini kolayca oluşturabilirsiniz.

Simulia 3dexperience

Mühendislik Simülasyonları & SIMULIA Ürün Ailesi

Sonlu elemanlar analizi (FEA) Abaqus CAE, Akışkanlar Mekaniği & Akışkanlar Analizi / CFD Simulasyonu, Gürültü ve Titreşim Analizi, Plastik Enjeksiyon & Kalıp Simülasyonları, Stress Analizi, Yorulma Analizi, Kompozit Simülasyonları, Mukavemet Analizi, Isı ve Termal Analiz, Güç Aktarma Organlarına ait montaj simülasyonları ve daha fazlası…

Kısacası, Dassault Systèmes SIMULIA ürün ailesi ile tasarımdan imalata kadar tüm süreçlerinizin ihtiyacı olan en zorlu simülasyonları kolayca gerçekleştirin. Maliyetleri optimize edin. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu SIMULIA 3DEXPERIENCE Platform arayüzü sayesinde projelerinizi yönetirken zaman tasarrufu sağlayın!

WEBİNARLAR

Dijital dönüşüm sürecinde öne çıkmak için teknolojileri yakından takip etmeli ve bu teknolojileri işiniz için etkili bir şekilde kullanabilmelisiniz.
Cadem Digital, teknolojileri etkili bir şekilde kullanabilmeniz için CAD verilerinin yönetiminden hassas ölçüm süreçlerine kadar birçok konuda dijital dönüşümünüze yardımcı olacak eğitimler sunar. İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital eğitimleriyle arttırın.