TESİSTE KULLANILABİLİR

Yeni fırsatların peşinde koşan küresel otomotiv tedarikçileri, müşteri taleplerini karşılayabileceklerinden ve yine hedefleri, kaynakları ve kapasiteleri ile uyumlu, kârlı sonuçlar elde edeceklerinden emin olmak isterler.

Bid to Win 3DEXPERIENCE® çözümleri, fırsatları analiz etme, en uygun yeni işleri yakalama ve ardından müşterilerini memnun edecek şekilde tasarlama, düzenleme, doğrulama, imal etme ve hedefi tutturma için gereken, sektörde kalitesini kanıtlamış araçlar ve süreçlerle ekiplerinize destek olur.

Endüstri liderleri birden fazla tesiste yürütülen projeleri, geliştirme sürecindeki değişiklikleri, ürün verilerini ve gereklilik yönetimini eşitlerken merkezî “tek bir doğru bilgi kaynağı” (single source of truth) sağlayan, entegre bir çözümden yararlanır.

İş fırsatları kazanılıp başarıyla tamamlandıkça, önemli başarı etkenleri de projeler seçildiğinde ve parçalar üretildiğinde gerçek verilerle güncellenen uzmanlık ve bilgi birikimi tabanınızı güçlendirecek şekilde sistemli bir süreçte yeniden kullanılmak üzere kaydedilir.

Küresel Tedarikçi Avantajına Sahip Olun

Sizin ve tedarikçi ekiplerinizin yeni ve kârlı fırsatları nasıl kazanabileceğinizi, nasıl değer katan ve zamanında sunulan bir tasarım/mühendislik yürütebileceğinizi keşfedin.

Bid to Win

Çözümünün Faydaları

Yeni iş fırsatlarını kolaylaştırın

Teklif sürecinizi iyileştirin: süreci hızlandırın ve kârlı teklif kazanma oranını artırın.

Küresel bütünlük ve sinerjiyi güvenceye alın

Küresel sinerji için dağınık programları entegre etmek üzere yönetişimi hayata geçirin.

Birden fazla ekip genelinde işbirliğini artırın

Disiplinler arası mühendislik işbirliğini eşitleyin ve geliştirin.

Bütünsel sistem verimliliklerini bağdaştırı

Bütünsel sistem mühendisliği gelişimi ve performansı ile mühendislik süreçlerini dönüştürün

Bid to Win

Yeni, kârlı fırsatlar yakalayın, değer katmak için tasarlayın, hedefi tutturun.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

3CON

3CON sanal tasarım, işbirliğine dayalı inovasyon ve iş akışı yönetimi için Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE® platformunu benimsedi.