TESİSTE KULLANILABİLİR

OEM ve tedarikçiler planlama sırasında ve yalın üretimi optimize etmek için tesisler içinde ve genelindeki kalite süreçlerini daha iyi uygulamak ve kontrol etmek için küresel üretim operasyonlarının gerçek zamanlı görünümüne ihtiyaç duyarlar. Düzenlemelere uyum sürecini yönetmek ve ürün kalitesini artırarak geri çağrılan ürün sayısını en aza indirmek ve tüm bunları yaparken kârlılığı dengelemek, bugünün uyarlanabilir üretimine yön veren önemli etkenlerdir.

Lean Production Run, üretim operasyonlarının tüm boyutlarında (üretim, kalite, malzeme senkronizasyonu ve performans yönetimi) dijital sürekliliği sorunsuz bir şekilde desteklerken, işletme, tesis ve hat seviyelerinde kapsamlı planlama ve zamanlama yetenekleri sunan küresel üreticiler için uçtan uca bir çözümdür. Her bir planlama ufkunu (stratejik, taktik, operasyonel ve yürütme) tek bir küresel, ölçeklenebilir ve esnek platformda birleştirir ve fabrikaları işletmeye bağlar.

Lean Production Run

Çözümünün Faydaları

Arz ve talep planlamasını, tahminini ve varsayım senaryolarını optimize edin

Daha iyi beklenti ve daha iyi satın alma kararları sayesinde tedarik, üretim ve nakliye maliyetlerini azaltın. Kayıp satışları azaltın ve yüksek marj talebine daha iyi hizmet edin. Taktik iş ve finansal hedeflerinize ulaşın ve izleyin.

Teslim süresini ve envanteri azaltmak için planlamayı optimize edin

Gürün tedarik ağı, üretim süreçleri ve tesisteki toplama ve nakliye olayları arasında gerçek zamanlı entegrasyon ve uyarlanabilir üretim yoluyla envanteri azaltın ve üretilen iş hacmini artırın.

Daha iyi kararlar ve sonuçlar için zamanında görünürlük elde edin

Küresel üretim faaliyetleri genelinde üretim, envanter ve siparişlerin gerçek zamanlı kontrolü ve görünürlüğü sayesinde daha iyi kararlar alın.

Kalite süreçlerini ve küresel üretim denetimlerini geliştirin

Hem fabrika hem de küresel üretim operasyonlarında kalite planları ve istisna yönetimi üzerinde daha fazla görünürlük ve kontrol ile küresel üretim ortamında ürün ve süreç kalitesini sürekli olarak iyileştirin.

Küresel üretim faaliyetlerini daha iyi senkronize edin

Üretim süreçlerinin görünürlüğü, denetimi ve senkronizasyonu. Dağıtılmış küresel süreçleri yönetin ve senkronize edin.

Lean Production Run

Yeni, kârlı fırsatlar yakalayın, değer katmak için tasarlayın, hedefi tutturun.