Enovia Banner ENOVIA ile
işletmenizin mühendislik süreçlerinin
kusursuz işletilmesine olanak verin.

ENOVIA KEŞFEDİN

Dassault Systèmes ENOVIA Ürün ailesi ile başarı tanımını yeniden planlayın!

WEBİNARLAR

En küçük işletmeden, en büyük global işletmelere kadar ölçeklenebilir bir yapıda tasarım ve analiz yazılımlarının yönetilmesini sağlar.

Ürün Yaşam Döngüsü (Product Lifecyle Managment) PLM ve Ürün Verileri Yönetimi (Product Data Managment) PDM çözümlerini tüm aşamalarda sunar. Güvenli etkin bir işbirliği ortamı oluşturur. Farklı yazılım şirketlerine ait CAD dataları entegre eder ve tüm mühendislik süreçlerinin kusursuz işletilmesine olanak verir.

Faydaları

 • AKILLI İŞ MODELLEME VE PLANLAMA
 • AKILLI ÜRÜN YAPILANDIRILMALARI
 • KALİTE VE UYUM YÖNETİMİ

Mühendislik süreçlerinin optimizasyonu, proje yönetimi, APQP ve PPAP süreçleri yönetimi, FAI süreci yönetimi, uçtan uca ürün planlama, proje izlenebilirlik, süreç odaklı yaklaşım, ortak çalışma ve iş birliği, değişiklik yönetimi

ENOVIA R2018X Özellikleri ve Çözdüğü Zorluklar:

 • Data yönetimi, versiyon ve revizyon problemleri
 • Mühendislik verilerinin güvenli şekilde saklanması
 • Mekanik, yazılım, elektronik gibi farklı disiplinlerin yönetilmesi
 • Çeşitli CAD yazılımlarının oluşturduğu erişebilirlik sorunları
 • Ürün ağacı yönetiminde oluşan karmaşa ve zorluklar
 • Yönetilemeyen & verimsiz yönetilen mühendislik değişiklikleri
 • Departmanlar ve yöneticiler arası iletişim & işbirliği problemleri
 • Disiplinler arası ortak çalışmanın oluşturduğu yönetim eksikleri
Enovia Marka
Videoyu oynat

PROJE YÖNETİM STRATEJİSİ

enovia

Ürün ve Program Yönetimi

ENOVIA tasarım ve mühendislik projelerinin yönetimi için en uygun altyapıyı sağlamaktadır. Projeleri müşteri teslimi & mühendislik süreçleri ile entegre eder optimizasyon sağlar. Projelerin istenen kalite, plan ve bütçe içinde bitmesini sağlanır.

enovia

Stratejik Tedarikçi Yönetimi

Global ürün geliştirme süreçlerinizde, ENOVIA ile tedarikçi & partnerlerinizi sisteme entegre edin, güvenli veri alışverişi sağlayın, bilgileri yönetin ve performanslarını ölçün. Böylelikle tedarikçiniz ile birlikte daha yenilikçi ürünler sunabilirsiniz.

Enovia

Stratejik Müşteri İlişkileri Yönetimi

Global ürün geliştirme süreçlerinizde, ENOVIA ile tedarikçi & partnerlerinizi sisteme entegre edin, güvenli veri alışverişi sağlayın, bilgileri yönetin ve performanslarını ölçün. Böylelikle tedarikçiniz ile birlikte daha yenilikçi ürünler sunabilirsiniz.

Enovia

 İşletme Seviyesi Ürün Geliştirme

ENOVIA, ürün geliştirmede standartlaşma, mevcut CAD verisinin yeniden kullanımı sağlar. BOM Yönetimi ile mühendislik disiplinleri ve tüm paydaşlar ile iş birliği yapar. Yönetim, tasarım, imalat & satın alma süreçlerini optimize eder.

Enovia

 Kalite Yönetimi ve Uygunluk

Önleyici faaliyetler ve efektif hata yönetimi ile tanışın. ENOVIA içerisinde malzeme uyumluluğu yönetimi ile de ürün geliştirme sürecinde en doğru veriler ve etkili analizler ile çalışın. Farklı tüm bilgileri ENOVIA baştan sona takip edin.

Enovia

Entegre Ekip Çalışması

Firma çalışanları, tedarikçi ve müşteriler arasında verimli çalışma ortamını ENOVIA ile sağlayın. Tüm proje paydaşları; ihtiyaç duydukları bilgiye en doğru zamanda yetki sınırında ulaşabilir. Mühendislik yazılımlarınızı da entegre edin, teknik bilgileri iletin.

ENOVIA Ürün Seçimi

ENOVIA 3DEXPERIENCE R2018X, ENOVIA V5, ENOVIA V6 versiyonlar başta olmak üzere, CADEM DIGITAL PLM ekibi olarak firmanıza özel en
uygun ürün ailesini ve lisansı sizin için seçelim. Başvuru formunu şimdi doldurun:

Ücretsiz Demo Talebi

ENOVIA CATIA V6/V5 Entegrasyon ve İşbirliği & SmarTeam Desing Express

Enovia PLM ile sağlam temeller oluşturmanın en basit yolu. Enovia Smart Design Express (SDE) Projenizi başarıyla tamamlamak için, ekibinizin profesyonel bilgilerini kullanarak, önceden yapılandırılmış bir metodoloji ile CATIA tabanlı ürün yaratma ortamınızı geliştirir. 450’den fazla dosya/cad formatı ile olağanüstü uyumluluk sağlar. Ürün tasarım geçmişinizi kapsamlı ve şeffaf olarak takip edin. ENOVIA CATIA Entegrasyon ile ilgili CADEM DIGITAL PLM Ekibi’nden teknik destek talep edin!

ENOVIA Teknik Destek Talebi

Fikri Mülkiyet Haklarınızı Korur...

ENOVIA – IP Sınıflandırma ve Güvenlik
Fikri haklar (IP) bir firmanın mühendislik ürünü geliştirirken elde ettiği en büyük ve en değerli kazanç ve rekabet avantajıdır.
ENOVIA ile sunucu tabanlı ve kişi bağımsız bir sistem ile yüksek güvenlik seviyesinden CAD ve mühendislik verilerinizi saklarsınız.
Tüm kritik IP’lerinize ait geçmiş bilgisine, erişim verilerine ve indirme bilgilerine ulaşırsınız. Projeler ve müşteriler bazında IP takibi yapabilirsiniz.

WEBİNARLAR

Dijital dönüşüm sürecinde öne çıkmak için teknolojileri yakından takip etmeli ve bu teknolojileri işiniz için etkili bir şekilde kullanabilmelisiniz.
Cadem Digital, teknolojileri etkili bir şekilde kullanabilmeniz için CAD verilerinin yönetiminden hassas ölçüm süreçlerine kadar birçok konuda dijital dönüşümünüze yardımcı olacak eğitimler sunar. İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital eğitimleriyle arttırın.