Cadem Banner EXALEAD ile
Büyük Veri (BigData) arasında
zaman kaybederek kaybolmayın.

EXALEAD KEŞFEDİN

Dassault Systèmes’a ait EXALEAD önde gelen “Arama Tabanlı Uygulama” platformudur.

WEBİNARLAR

Dünya çapında 250’den fazla şirket ve ayda 100 milyon farklı kullanıcı bilgi varlıklarını aramak, keşfetmek ve iş süreçlerini daha verimli hale getirmek için EXALEAD kullanıyor.

Dünya çapında 250’den fazla şirket ve ayda 100 milyon farklı kullanıcı bilgi varlıklarını aramak, keşfetmek ve iş süreçlerini daha verimli hale getirmek için EXALEAD kullanıyor. Büyük Veri (BigData) arasında zaman kaybederek kaybolmayın. EXALEAD, çok kaynaklı karmaşık verileri anlamlı & gerçek zamanlı bilgi akışına dönüştürüyor..

EXALEAD
Videoyu oynat
EXALEAD

EXALEAD Ürün Seçimi

EXALEAD OnePart, PLM Analytics, OneCall Ücretsiz Demo. CADEM DIGITAL PLM ekibi olarak firmanıza özel en uygun ürün ailesini ve lisansı sizin için seçelim. Başvuru formunu şimdi doldurun:

exalead

EXALEAD ONEPART – Doğru Parçayı Kolayca Bulun!

EXALEAD ürünün temas ettiği, 3D/2D geometriler, analizler, standartlar, şartnameler gibi birçok veriyi kullanıcısının karşısına belirli bir yapıda hızla sunar. Bu sayede yeniden oluşturma, aramada geçen zaman kayıpları gibi verimliliği etkileyen birçok engeli yok eder.

WEBİNARLAR

Dijital dönüşüm sürecinde öne çıkmak için teknolojileri yakından takip etmeli ve bu teknolojileri işiniz için etkili bir şekilde kullanabilmelisiniz.
Cadem Digital, teknolojileri etkili bir şekilde kullanabilmeniz için CAD verilerinin yönetiminden hassas ölçüm süreçlerine kadar birçok konuda dijital dönüşümünüze yardımcı olacak eğitimler sunar. İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital eğitimleriyle arttırın.