3DEXPERIENCE Platformu ile Proje Yönetimi Webinarı Hakkında

3DEXPERIENCE Platformu ile Proje Yönetimi Webinarı

Günümüzde birçok şirket projelerini birbiriyle bağlantısız proje ve kaynak yönetimi uygulamalarıyla yönetmektedir. Bunun sonucuysa kritik iş kararlarının alındığı program verilerinin manuel, zaman alıcı ve hata eğilimli bir şekilde toplanması ve birleştirilmesidir.

3DEXPERIENCE Platformu ENOVIA Proje Yönetimi

Ürün Geliştirme Odaklı Proje Yönetimi: Ürünlerinizi, proje görevlerine çıktı olarak iliştirin. Ürünlerinizi ve projelerini bir arada yönetin.

Etkin Kaynak Yönetimi: Projede yer alan her kişiyi ayrı olarak yönetin. Proje takviminde her bir göreve sorumluları atayın ve bu kişilerin görev üzerinde çalışma gerçekleşme yüzdelerini, projedeki eforlarını ve yüklenme raporlarını birebir yönetin. Değişken pazar koşullarına karşı hızlı cevap vermek adına projelerin kapsam, planlama ve kaynak yönetiminde daha çevik olun.

Diğer faydalar: Zengin ve anlık grafikler, Her tipteki proje çıktılarının (CAD Data,Excel,Word,PDF) proje görevlerine ilişkilendirilebilmesi, Kaynak Yönetimi, Etkin Risk Yönetimi, Güvenlik, Efor takipleri, Bütçe Yönetimi, Dinamik Gantt Chart, Şablonlarla Yönetim, MS Office Entegrasyonu

 

Webinarı İzlemek İçin Kayıt Olun

İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital webinarlarıyla arttırın. Webinarı izlemek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.