Endustriyel-Inovasyon-Slider-Web cevherLogo 3dExperienceLogo Cadem Digital Logo Renkli 3DEXPERIENCE ile Endüstriyel İnovasyon: Tedarik Sanayisinin Yaşadığı Zorluklar ve Sistem Çözümleri
calendar icon Transparent Tarih ve Saat
29 Mayıs 2024 | 10.00 - 11.00
Webinar videoIconTrans KAYIT OL

Endustriyel-Inovasyon-Slider-Mobile cevherLogo 3dExperienceLogo Cadem Digital Logo Renkli 3DEXPERIENCE
ile Endüstriyel
İnovasyon:
Tedarik Sanayisinin Yaşadığı Zorluklar
ve Sistem Çözümleri calendar icon Transparent Tarih ve Saat
29 Mayıs 2024 | 10.00 - 11.00
videoIconTrans Webinar KAYIT OL
Ali ÖKTEM
CEVHER JANT
Mühendislik ve AR-GE Müdürü
Derya EKİN
CADEM DIGITAL
PLM Süreçleri Lideri

Webinar"3DEXPERIENCE ile Endüstriyel İnovasyon: Tedarik Sanayisinin Yaşadığı Zorluklar ve Sistem Çözümleri"

Endüstriyel süreçlerde karşılaşılan zorlukları aşmak ve iş akışlarını optimize etmek için çözümler sunan “3DEXPERIENCE ile Endüstriyel İnovasyon: Tedarik Sanayisinin Yaşadığı Zorluklar ve Sistem Çözümleri” başlıklı webinarımıza sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu özel oturumda, Cadem Digital olarak, sektörel zorluklara nasıl yenilikçi çözümler sunduğumuzu ve 3DEXPERIENCE Platformu’nun bu süreçte nasıl kritik bir rol oynadığını detaylı bir şekilde ele alacağız.

Cevher Jant‘ta Ar-Ge ve Mühendislik Müdürü olarak görev yapan değerli konuşmacımız Ali ÖKTEM ,süreçlerinde yaşadıkları zorluklara karşı 3DEXPERIENCE platformun sunduğu faydalar üzerinde duracaktır.

Webinarımızın Öne Çıkan Konuları:

  • Endüstriyel Zorluklar: Güncel veriye ulaşmada harcanan zaman, verilerde revizyon tutarlılığı ve izlenebilirliği, değişiklik yönetiminden etkilenen verilerin tespitinde yaşanan zorluklar, yayım sürecinde geri bildirimlerde gecikmeler, CAD dışında yönetilmeyen ilişki dokümanlar, benzer ürünleri bulmak ve yeni ürün türetmede mühendislik zaman kayıpları
  • 3DEXPERIENCE Çözümleri: Bu zorluklara yönelik yenilikçi çözümler ve platformun sağladığı avantajlar.
  • Sistem Yenilikleri ve İyileştirmeler: Platformun son güncellemeleri ve kullanıcı deneyimleri üzerindeki etkileri.

Webinar Detayları:

  • Tarih: 29 Mayıs 2024
  • Saat: 10:00 – 11:00
  • Yer: ZOOM (Linki kayıt sonrasında gönderilecektir)

Bu webinar, teknoloji ve inovasyonla ilgilenen her düzeydeki profesyonel için değerli bilgiler sunacak. Katılımınız, alanınızdaki yeniliklerle ilgili bilgi edinmenizi ve diğer profesyonellerle etkileşimde bulunmanızı sağlayacak.

Kayıt Olun: Katılmak için lütfen aşağıdaki form üzerinden kaydınızı yapınız. Kayıt, ücretsizdir ancak yerler sınırlıdır.

Etkinliğe Kaydolmak İçin Form Doldurunuz