Cadem Logo Beyaz Büyük Dijital Gelecek Zirvesi: Ulaşım Sektöründe İnovasyon İle Fark Yaratın Tarih ve Saat
6 Mart 2024 | 10.00 - 15.00
Yer
Radisson Blu Hotel Tuzla

Cadem Logo Beyaz Büyük Dijital Gelecek Zirvesi:
Ulaşım Sektöründe İnovasyon
İle Fark Yaratın
Tarih ve Saat
6 Mart 2024 | 10.00 - 15.00
Yer
Radisson Blu Hotel Tuzla

Stratejik düşünceye ve yenilikçi çözümlere öncülük eden seçkin liderler olarak sizleri, “Dijital Gelecek Zirvesi: Ulaşım Sektöründe Başarılı Dijital Dönüşüm Çözümleri” başlıklı etkinliğimize davet etmekten onur duyarız.

Bu etkinlik, ana sanayi ulaşım sektörünün yenilikçi yönetim anlayışına sahip liderleri için özel olarak hazırlanmış olup sektörün dijital dönüşümündeki en son trendler, yaşanan zorluklar ve dijital dönüşümün uzun vadeli katkıları gibi konuları derinlemesine ele alacaktır.

Başarılı dijital dönüşümün faktörleri “Gelişmiş Sistem Mühendisliği”nin anahtar unsurları, dijitalleşmedeki son gelişmeler üzerine yapacağı kapsamlı sunumlar ile, siz değerli katılımcılarımıza ilham verici bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Etkinliğimizde, aynı zamanda dijital ikiz, yapay zeka, PLM (Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi) ve endüstri 4.0/5.0 gibi konuları da kapsayacak şekilde geniş bir yelpazede bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunulacaktır.

Bu özel etkinlikte, ulaşım sektörünün sizler gibi önde gelen liderleriyle bir araya gelip dijital dönüşümün sektör üzerindeki etkilerini konuşmak ve paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

**Etkinliğe katılım teyidinizi Şadan Çakıcı’ya 0546 679 92 37 no.lu telefondan bildirmenizi rica ederiz

Burak Onur
TEMSA – Teknoloji Geliştirme Müdürü
Nedret KADEMLİ
Cadem Digital – CEO
Mehmet Kürümlüoğlu
Head of Advanced Systems Engineering & PDM/PLM Consultancy
Mahmut Şenaltun
RENAULT Veri ve Dijital Dönüşüm Daire Başkanı
Ali Çelik
PLM Dönüşüm Müdürü

Etkinlik Sunumlarını Şimdi Ücretsiz İndir