Etkinlik

CADEM DIGITAL 3DExperience Günü Şimdi Yayında!

Tek Platform ile Dijital Sürekliliğinizi sağlayarak şirketinizde ürün geliştirme süreçlerinizi hızlandıran, hatasızlaştıran ve tasarruf etmenize katkı sağlayacak 3DEXPERIENCE PLATFORMU’nu daha iyi tanımanızı ve firmanızı yenilikçi ve sürdürülebilir bir dijital dönüşümle ileri taşımanızı sağlayacak içeriklerin yer aldığı CADEM DIGITAL 3DEXPERIENCE GÜNÜ, 4 Kasım’da gerçekleştirildi.
 
Zorlu koşullarda görev yapabilen sivil ve askeri insansız hava araçları ve faydalı yük sistemleri geliştiren Maxwell Innovations ve otomotiv sanayinin önde gelen köklü tedarikçi markası Cevher Jant, CADEM DIGITAL 3DEXPERIENCE GÜNÜ’nde yer aldı.
 
Maxwell Innovations CEO’su Y. Orkut AKTAŞ; 3DEXPERIENCE PLATFORMU‘nun
start-up’lara özel fırsat ve destekleri ile çok disiplinli karmaşık projeleri tek platformda nasıl
yürüttüklerini, süreçlerinde sağladıkları hızlanmayı ve çıktı kalitelerini
nasıl arttırdıklarını; Cevher Jant Ar-Ge ve Mühendislik Müdürü Ali Öktem ise
3DEXPERIENCE PLATFORMU ile Ar-Ge süreçlerinin verimliliği
hakkındaki görüşlerini paylaştı.
 
Ayrıca 3DEXPERIENCE GÜNÜ’nde konuklarımız, kalite kontrol süreçlerinde parçaların 3 boyutlu datalarının gerçek parça üzerine Artırılmış Gerçeklik ile yansıtılarak parçanın hızlı ve anında kalite kontrolünü sağlayan SUPAR çözümünü keşfetme imkanı buldu.
 
Dijital dönüşüm alanında son gelişmeleri değerlendirdiğimiz, çözüm ortağı olduğumuz işletmelere endüstriyel üretim aşamalarında sunduğumuz entegre yenilikçi teknolojileri aktardığımız ve bu teknolojilerden faydalanan çözüm ortaklarımızın deneyimlerini paylaştıkları CADEM DIGITAL 3DEXPERIENCE Günü 2020 şimdi yayında!