Cadem Digital Talks Ürün Geliştirmenin Geleceğinin Yönetimi Webinarı Hakkında

Cadem Digital Talks

İleri Sistemler Mühendisliği – Ürün Geliştirmenin  Geleceğinin Yönetimi

Avrupa’nın en büyük uygulamalı bilimler araştırma ve geliştirme merkezi Fraunhofer Enstitüsü’nde, İleri Sistemler Mühendisliği Bölüm Başkanı ve PDM/PLM Danışmanlık Merkezi Başkanı olarak görev yapan Mehmet Kürümlüoğlu CADEM DIGITAL Talks’a konuk oluyor.

Kürümlüoğlu, dijitalleşemede kritik etkye sahip olan ve ürün geliştirmenin geleceği olarak kabul edilen ‘İleri Sistemler Mühendisliği’ nin başlıca unsurlarını, PLM sistemlerinin kritik önemini, işletmelerin bugünkü sıkıntı ve ihtiyaçlarını, geleceğe dönük gerekli geliştirme konularını CADEM DIGITAL Talks’da paylaşacak.

Özellikle entegre ürün hizmet sistemleri, akıllı hizmetler, sistemlerin sistemleri ve sibertonik sistemler üzerinden karmaşıklığın artması ‘İleri Sistemler Mühendisliği’ adı verilen yeni bir paradigmaya yol açmakta ve bu paradigma, işletmelerin sözü edilen gelişmelerle başa çıkması konusunda desteklenmesiyle ilgili.

‘İleri Sistemler Mühendisliği’, ürün ve hizmet kombinasyonlarının giderek artan karmaşıklığını ele almaya yönelik yeni yaklaşımlar tanımlar. Bu yaklaşımın önemli bir kısmı, ürün oluşturmada tüm ilgili disiplinler arasındaki mevcut boşlukları dolduran, yenilikçi sistem odaklı ve modele dayalı geliştirme yöntemleri ve disiplin yaklaşımlarıdır.

Webinarı İzlemek İçin Kayıt Olun

İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital webinarlarıyla arttırın. Webinarı izlemek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.