Etkinlik

CADEM DIGITAL Teknoloji Günleri (Ege Bölgesi) – 2017

Her geçen gün yenilikçi teknolojik çözümlere olan talep artışı, üreticileri, tasarım mühendislerini, kalite kontrol uzmanlarını ve firma liderlerini yer aldıkları endüstrilerde sürekli kendilerini geliştirmeye ve farklı yenilikçi çözümler üretmeye teşvik etmektedir. Cadem Digital A.Ş. pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda otomotiv, savunma sanayi ve endüstriyel ekipmanlar başta olmak üzere birçok endüstride çözüm ortağı konumunda müşterilerine doğru bilgiler aktararak onlara proje geliştirme, ürün geliştirme, tasarım, mühendislik ve kalite kontrol alanlarında hizmet vermektedir.
Cadem Digital ailesi olarak her sene düzenlediğimiz teknolojik ve mühendislik çözümleri günleri etkinliğimize bu sene Ege bölgesinde devam etmekteyiz. CADEM DIGITAL TEKNOLOJİ GÜNLERİ (Ege Bölgesi) etkinliğimizde değerli konuşmacılarımızın uygulamalı sunumları ile PLM, CATIA, ICAM, DELMIA, Endüstriyel tasarım, FTI ve Tasarım otomasyonu konularını ele alarak bu çözümlerin ürün geliştirme, proje geliştirme, maliyet düşürme ve kalite kontrol alanlarında firmalara hangi açılardan fayda sağladığını sunacaklar.

27 Eylül 2017 Çarşamba
Swissotel Büyük Efes İzmir
İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa
Blv. No:1, 35210 Alsancak/Konak/İzmir

Etkinlik Takvimi
09:00/09:30 Kayıt
09:30/09:40 Giriş konuşması | Nedret Kademli / Genel Müdür Yardımcısı
09:40/10:10  CATIA Yenilikleri İle Hızınıza Hız Katın! | Cadem Digital Teknik Ekibi
10:10/10:50 3DEXPERIENCE PLM Platformu İle Mühendislik Süreçleri Entegrasyonu | Cadem Digital PLM Ekibi
10:50/11:10 Kahve Molası
11:10/11:40  Endüstriyel Tasarım/Tek Platform, Tek Tasarım, Tek Sistem | Necmi Yıldız / Teknik Müdür
11:40/12:00 DELMIA ile Tasarımdan Üretime Dijital Süreklilik – Endüstri 4.0 | Süleyman Murat Ak / Mühendislik Uygulamaları Uzmanı
12:00/12:30 CMS JANT | CATIA İle Jant Tasarımında Mükemmellik | Özgür Topçuoğlu / CMS Arge Direktörü
12:20/13:30 Öğle Yemeği
13:30/13:55 Cadem Digital Tasarım Otomasyonu: Tasarımda Günlerden Dakikalara | Ersin Tayan / Mühendislik Uygulamaları Uzmanı
13:55/14:15 CATIA Composer ile Teknik Dokümantasyonda Yeni Devir | Berkan Öztürk / Mühendislik Uygulamaları Uzmanı
14:15/14:35 Kahve Molası
14:35/14:55 FTI ile Sac Parça Maliyet Optimizasyonu ve Simülasyonu | Necmi Yıldız / Teknik Müdür
14:55/15:15 Çekiliş

CATIA | Yenilikleri İle Hızınıza Hız Katın !
CATIA V5 birçok yenilikle kullanıcılarına daha kolay ve daha verimli tasarım yapma imkanı sunmaya devam ederken, 3DEXPERIENCE Platform üzerinde CATIA geleceğin tasarımlarını yapabilmeniz için her sürümde özel kabiliyetler kuşanıyor.

Tanıtımımızda hem V5 dünyasından hem de yeni nesil CATIA Platformundan son gelişmeleri öğrenin.

Endüstriyel Tasarım | Tek Platform, Tek Tasarım, Tek Sistem
En önemli pazarlama ve satış stratejilerinden biri olan yenilikçi ürün stili ve tasarımını geliştirmek ve iş akışını hızlandırmak için tasarım stüdyoları öncü teknolojiler ve metodlar geliştirmektedir.

Sizde, özel ve eksiksiz yaratıcı bir çözüm olan CATIA Creative Design, ile müşterilerinizin hayalini kurduğu ürünleri keşfedip ve yaratıcı ürün geliştirmede rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz.

CATIA Composer | Teknik Dokümantasyonda Yeni Devir
CATIA Composer ile ürün dokümantasyonunda karmaşık iş süreçleri içeren mühendislik verilerinin, mühendis olmayan ekip arasında nasıl paylaşacağınızı, kullanım ve teknik kılavuzları oluşturmayı öğrenin.

FTI | Sac Parça Maliyet Optimizasyonu ve Simülasyonu
FTI, sac parçaların üretim öncesi süreçlerinde malzeme maliyetleri azaltmak için tasarlanmış yenilikçi çözümler sunar. Otomotiv, havacılık, elektronik, ve cihaz sektörlerinde orijinal parça üreticileri ve tedarikçileri için fizibilite çalışmalarında kullanılabilecek çözümleri tanıyarak daha geniş bir portföye erişim sağlayın.

Detaylı bilgi için: safoureh@cadem.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.