Etkinlik

CADEM DIGITAL Teknoloji Günü 2019

Cadem Digital, Teknoloji Günü 2019
25 Nisan 2019 – Bursa Hilton Otel
8.30 – 16.00

Cadem Digital’in dijital dönüşümde kurumlara sunduğu yenilikçi çözümlerin ve bunların kazandıracağı faydaların  ele alınacağı Cadem Digital Teknoloji Günü 2019, 25 Nisan Perşembe, 8:30-16:00 arasında Bursa Hilton Otel’de gerçekleştirilecek.

Günümüzün endüstriyel bilgi birikimi, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere hızlı, düşük maliyetli ve enerji açısından verimli ürünler ve hizmetler sağlamaktadır. Dijital zincirleme ile tüm endüstri zincirini doğru şekilde sanallaştırmak, değeri arttırmak ve korumak için önemli faktörlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dijital dönüşüm alanında son gelişmeleri değerlendireceğimiz, çözüm ortağı olduğumuz işletmelerin endüstriyel üretim aşamalarında sunduğumuz entegre yenilikçi teknolojileri aktaracağımız, bu teknolojilerden faydalanan çözüm ortaklarımızın sunumları ile deneyimlerini paylaşacakları, Cadem Digital Teknoloji Günü 2019, 3DEXPERIENCE PLATFORMU, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) ve kazançları,  bulut çözümleri, yeni nesil mühendislik deneyimi , CATIA dünyasındaki yenilikler ve   artırılmış gerçeklik gibi dijital dönüşümün ana teknolojilerini yakından takip etmek ve işinde verimliliği artıracak teknolojileri efektif kullanmak isteyen herkesin katılımına ücretsiz olarak açık.

Günümüzün endüstriyel bilgi birikimi, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere hızlı, düşük maliyetli ve enerji açısından verimli ürünler ve hizmetler sağlamaktadır. Dijital zincirleme ile tüm endüstri zincirini doğru şekilde sanallaştırmak, değeri arttırmak ve korumak için önemli faktörlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cadem Digital; pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda otomotiv, savunma sanayi ve endüstriyel ekipmanlar başta olmak üzere birçok endüstride çözüm ortağı olarak dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunmaktadır..

Bu amaçla, Cadem Digital ailesi olarak  paydaşlarımıza değer sunmak amaçla gerçekleştireceğimiz Cadem Digital Teknoloji Günü  2019 etkinliğimizde değerli konuşmacılarımızın uygulamalı sunumları ile çözümlerimizin ürün geliştirme, proje geliştirme, maliyet düşürme ve kalite kontrol alanlarında sunduğu faydalar da katılımcılarla paylaşılacaktır.

Cadem Digital Teknoloji Günü 2019 Programı

08:30 – 09:30 Kayıt

09:30 – 09:50 Açılış Konuşması / Nedret Kademli

09:50 – 10:10 Dijital Dönüşümde Dijital Sürekliliğin Önemi – Dijital dönüşümün en önemli konularından dijital süreklilik PLM kullanıcı gözü ile ne ifade ediyor?/ Ali Çelik & Oğuz Varhan

10:10 – 10:40 Tasarımcının Bir Günü – Proje, Data ve İhtiyaç Yönetimi – Projelerdeki zaman, kalite ve maliyet baskılarının, verim odaklı işbirlikçi çalışma ile Teklif/Tasarım/Üretim odağında bütçeleme hedeflerine uyumu doğrultusunda,  tasarımcının bir gününü ele alıyoruz / Bilgehan Kapçak & Necmi Yıldız

10:40 – 11:00  Kahve Arası

Müşteri Başarı Hikayeleri

11:00 – 11:30 Müşteri Hikayesi – Şenmak / Tamer Yıldız – Projelerde Standartizasyon ve Faydaları

11:30 – 12:05 Müşteri HikayesiYeşilova Holding / Gözde Üstüner – Yeşilova Holding Ar-Ge Yenileşim Sorumlusu

12:05 – 12:30 Müşteri Hikayesi / Cevher Jant Ali Öktem –  Ar-Ge Müdürü

12:30 – 14:00 Öğle Yemeği ve Networking

14:00 – 14:30 Dassault Systemes- Global Rekabet İçin Bulut Çözümleri / Can Durmaz

14:30 – 15:00 CAD Verilerinin Dijital Süreklilik içinde 3DEXPERIENCE PLATFORMU’na Entegrasyonu-/ Ürünün,  doğru zaman ve doğru fiyatta, doğru özellik ve kaliteye sahip olarak doğması için geliştirilen ve inovasyonu tetikleyen 3DEXPERIENCE Platformuna, CAD verilerini,  dijital süreklilik içinde tam entegre olarak nasıl kullanabilirsiniz? / Necmi Yıldız

15:00 – 15:30 Yeni Nesil Mühendislik Deneyimi -Tasarım Süreçlerinizi Kısaltın & Verimliliğinizi Arttırın / Güray Güldal 

15:30 – 16:00 Kapanış ve Networking