Cadem Digital, dijital dönüşüm alanındaki 20 yılı aşkın tecrübesini Cadem Digital Teknoloji Günü 2019’da paylaşmaya devam ediyor. Dijital dönüşüm alanında son gelişmelerin değerlendirilip aktarıldığı, çözüm ortağı olarak işletmelere, endüstriyel üretim aşamalarında sunulan entegre yenilikçi teknolojilerin paylaşıldığı, bu teknolojilerden faydalanan çözüm ortaklarının sunumları ile deneyimlerini paylaştıkları etkinlik, 25 Nisan 2019 Perşembe Günü Bursa’da düzenlendi. 

3DExperience Platformu, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) ve kazançları, bulut çözümleri, yeni nesil mühendislik deneyimi, CATIA dünyasındaki yenilikler ve artırılmış gerçeklik gibi dijital dönüşümün ana teknolojilerini yakından takip etmek ve işinde verimliliği artıracak teknolojileri efektif kullanmak isteyen kurumlar Cadem Digital Teknoloji Günleri 2019’da detaylı bilgi sahibi oldular. 

Günümüzün endüstriyel bilgi birikimi kullanılarak, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere hızlı, düşük maliyetli ve enerji açısından verimli ürünler ve hizmetler sağlanıyor. Bu doğrultuda özellikle dijital zincirleme olarak tabir edilen tüm endüstri zincirini doğru şekilde sanallaştırmak, değeri arttırmak ve korumak çok kritik rekabetçi bir unsur oldu. Cadem Digital; pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda otomotiv, savunma sanayi ve endüstriyel ekipmanlar başta olmak üzere birçok endüstride çözüm ortağı olarak dijital dönüşümde öncü konumda.

Kaynak: https://turk-internet.com/cadem-teknoloji-gunu-2019da-dijital-donusumun-gelecegi-konusuldu/