Cadem Digital’in CATIA V5 Dijital Eğitim Kitabı Güncellendi

Cadem Digital’in CATIA V5 Dijital Eğitim Kitabı güncellendi

Ürün tasarımı ve deneyimi konusunda dünyanın lider çözümü CATIA’nın Cadem Digital tarafından hazırlanan eğitim kitabı güncellendi. Cadem Digital’in 20 yıllık tecrübesiyle hazırlanan güncellenmiş CATIA V5 dijital eğitim kitabına ücretsiz olarak sahip olunabiliyor.

Tasarım, mühendislik ve sistem mühendisliği uygulamalarının en önemli yazılımsal altyapısı CATIA V5’in eğitim kitabı güncellendi. Kitap, Cadem Digital’in 20 yıllık tecrübesinden yararlanılarak hazırlandı ve bilgisayar destekli tasarımın giriş kapısı niteliği taşıyor. Çok iyi bir tasarımcı olmanın ve tek bir ekiple sonuca ulaşmaya çalışmanın yeterli olmadığı günümüzde başarıya giden yol ortaya çıkan tasarım ve mühendislik verilerini çok iyi bilmek ve yönetmekten geçiyor. Dassault Systèmes tarafından belirli endüstri ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen CATIA V5, Dassault Systemes’e ait 3DEXPERIENCE platformuyla da entegre bir şekilde çalışıyor. CATIA V5, kuruluşların yeni ürünleri tasarlama, geliştirme ve gerçekleştirme, yenilikçi müşteri deneyimleriyle rekabet avantajı sağlama biçimlerinde devrim yaratıyor.


Deneyim çağının gereksinimlerini içeriyor

Sadece herhangi bir ürünü modellemek için değil, aynı zamanda “gerçek hayattaki davranışlar” bağlamında da eşsiz yetenekleri olan CATIA V5, “Deneyim Çağında Tasarım”ın nasıl olması gerektiği konusunda yeni bir çıta belirliyor. Dassault Systémes’in 3DEXPERIENCE platformuyla entegre olarak çalışan uygulama sayesinde sistem mimarları, mühendisler, tasarımcılar ve tüm proje paydaşları sosyal iş birliğiyle ulaşmak istedikleri dünyayı birlikte tanımlayabiliyor, hayal edebiliyor ve şekillendirebiliyorlar.


20 yıllık Cadem Digital deneyimi ücretsiz olarak dijital ortamda

Dassault Systéms’in Türkiye’deki en önemli çözüm ortaklarından olan ve başta otomotiv olmak üzere, ülkemizin pek çok sektörüne uzun zamandır yenilikçi teknolojiler getirerek kurumların geleceklerini yaratma sürecinde iş birliği yapan Cadem Digital, mühendislik ve tasarım alanında kendini geliştirmek isteyenler için çok önemli bir kaynak oluşturdu. Ücretsiz olarak erişilebilen güncellenmiş CATIA V5 eğitim kitabı, farklı ekiplerin içerisinde, farklı kişilerle beraber ortak müşteri problemlerini çözmek üzere birçok ürünün tasarlanabildiği CATIA V5’in bilinmesi gereken tüm detaylarını içeriyor. Cadem Digital’in ülkemizde katma değeri yüksek teknolojik üretimin gelişmesine katkıda bulunma misyonuyla güncellenen CATIA V5 Eğitim Kitabı, sadece ürün geliştirme ve tasarım değil, eğitim alanında da kullanılabiliyor.