BULUTTA KULLANILABİLİR / TESİSTE KULLANILABİLİR

Keep Them Running çözümü, servisi Endüstriyel Ekipman geliştirme sürecinin ön sıralarına yerleştiren, 3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen bir endüstri çözümü deneyimidir. İmalatçılar gelirin makine randımanı ya da makinenin çalışma süresine bağlı olduğu yeni servis teklifleri geliştirerek gelirlerini artırabilirler. Servis gereklilikleri tasarıma dahil edilerek, makinelerin bakımı daha hızlı ve daha kolay yapılabilecek ve duruş süresi minimum düzeyde kalacaktır.

Uçtan uca dijital süreklilik, imalatçıların servis operasyonlarının en erken tasarım aşamalarında dikkate alındığından ve bakım yönergelerinin açık, müşterinin kurulumuna uyarlanmış ve daima güncel olduğundan emin olmalarını sağlar. Dijital “çalışır” görünümü, bakım müdahalelerinin rasyonelleştirilmesine ve ekipmanın yaşam döngüsü süresince, gerçekleştirilen her işlemin takip edilmesine yardımcı olur. Bu uyarlanmış hizmet düzeyi, ekipmanın çalışmama süresini azaltmak ve çalışma performansını artırmak için öngörücü bakım sunar ve bu da memnun müşterilerle sonuçlanır.

Keep Them Running

Çözümünün Faydaları

Servis giderlerini düşürün

Keep Them Running çözümüyle, bakım gereklilikleri tasarımın erken aşamalarında dikkate alınır ve bakımları daha az sayıda müdahale ile beraber yapılabilen bileşenler tasarlamak, imalatçı ve müşteri için üretime ara verilen sürelerin ve servis giderlerinin en aza indirilmesine yardımcı olur.

Gelirleri artırın

Keep Them Running çözümü sayesinde, normal şartlarda makinelerini satan Endüstriyel Ekipman imalatçıları, daha geniş bir pazara seslenen yeni servis teklifleri geliştirerek gelirlerini artırabilirler.

Müşteri memnuniyetini artırın

Genel bir üst düzey görünümden yedek parça düzeyine kadar, müşterinin çalışır durumdaki kurulu sisteminin dijital bir “çalışır” görünümünü tutun.

Keep Them Running

Endüstriyel Ekipman şirketleri, endüstriyel ekipmanın bakım dostu olacak şekilde tasarlanmasını sağlayabilir ve duruş sürelerinin azaltılmasına yardımcı olabilirler.

Keep Them Running Çözümüne Dahil Olanlar

En aza inen duruş süresi ve en yüksek performans.