BULUTTA KULLANILABİLİR / TESİSTE KULLANILABİLİR

Tüm paydaşların herhangi bir veri alışverişi ya da dönüşümüne gerek kalmadan, aynı ve her zaman güncel bilgiler üzerinde çalışmasını ve işbirliği yapmasını sağlayan, bütünsel bir çözüm avantajından yararlanın. Mühendislere her konumda hızlı işbirliği, tasarım ve üretim özgürlüğü sunan benzersiz bir çözüm.

Concurrent Equipment Engineering çözümü tüm mühendislik, simülasyon ve imalat bilgilerini tutarlı bir şekilde yönetmek için gerekli dijital sürekliliği sağlar. Bunlar ve diğer iş disiplinleri arasındaki bilgi silolarını yıkma işlevi görür ve işbirliğini, operasyon hızını artırır.

3DEXPERIENCE® platformuna dayanan Concurrent Equipment Engineering çözümü, tüm Mühendislik disiplinlerini aynı ortamda birbirine bağlar: Çift yönlü dijital bilgi akışıyla Tasarım, Mühendislik, Simülasyon ve İmalat yapmaya olanak sağlar.

Hız Gereksiniminin Yönetilmesi

İmalatçıların güvenli, kolay erişilebilir ve tüm paydaşlar arasında işbirliğine olanak tanıyan, tek bir bilgi kaynağına ihtiyaçları vardır.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Yenilik için İşbirliği Yapın - Yeniliğe Giden Kapılardan Birini Açın

Herhangi bir sektörde faaliyet gösteren imalatçılar için, özellikle birden fazla konumda tasarımcıları varsa, yenilik kapasitesini açığa çıkarmanın anahtarlarından biri de işbirliğini geliştirmektir.

Yeni yayınlanan vaka çalışmasında, 3CON bugüne kadar elde ettikleri başarılardan bazılarını ve satış ekibine ve müşterilerine gelişmiş 3B sanal deneyimler sunma ve kağıtsız üretim sağlama gibi geleceğe yönelik hedeflerini paylaşıyor.