2020 yılına kadar hafif uçak ve çok işlevli pilotsuz uçak talebinin 15 Milyar Dolara ulaşması beklendiği için, genç şirketler bir yandan yeni mobilite yeniliklerini etkili şekilde sunarken, diğer yandan da BT ile ilgili harcamaları en aza indirmek için gereken doğru araçları bulmalıdır.

Küçük, hafif hava aracı ve Dikey Kalkış ve İniş Yapan Araç (VTOL) Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerini (KOBİ’ler) ve Orijinal Ekipman Üreticilerini (OEM’ler) destekleyen Reinvent the Sky Endüstriyel Çözüm Deneyimi, konsept aşamasından sertifikasyon aşamasına kadar, ürün yaşam döngüsünü hızlandırır. Şirketler prototipleriyle pazara ilk giren olarak önemli bir avantaj elde ederler. Program yönetimini optimize ederek ve bulutta 3DEXPERIENCE platformunda dijital sürekliliğin gücünden yararlanarak KOBİ’ler ve OEM’ler ürün geliştirme sürecinde üretim karmaşıklığını ve tasarım yükünü hafifletirler. Platformda bulut tabanlı Reinvent the Sky çözümünü kullanmak, işlev ekipleri (mühendislik, imalat, test, tedarikçi yönetimi) genelinde daha iyi işbirliği olanağı sağlar. Bulut tabanlı bir çözüm olan Reinvent the Sky BT giderlerini düşürür ve projenin olgunluğu ve şirketin nakit akışı ile ölçeklendirir.

Joby Aviation - Deneyimin Sesi

Dikey Kalkış ve İniş Yapan Aracı (VTOL) için yenilikçi tasarımlar yaratarak insanların seyahat etme şeklinde köklü bir devrim yaratmaya odaklanan Joby’nin neden bulutta 3DEXPERIENCE platformunu kullandığını öğrenin.

Reinvent the Sky

Çözümünün Faydaları

Konsept aşamasından prototip aşamasına kadar geçen süreyi kısaltın

Bulutta yer alan tek bir platformdan yararlanarak daha az sayıda kaynakla, konsept aşamasından prototip aşamasına daha hızlı ulaşın.

Konsept aşamasından uçuş aşamasına kadar dijital süreklilik sağlayın

Ürün kalitesini güvenceye almak için tasarım sürecindeki verimsizlikleri gidererek mühendislik sürecinden önce test, ardından da imalat sürecine kadar, tüm değer akışlarında dijital süreklilik sağlayın.

Sürekli denetim

Gerçek zamanlı kilit performans göstergeleri aracılığıyla ekipler genelinde iyileştirilmiş yürütmeye yön verin ve tam sertifikasyon izlenebilirliği sağlayın.

Reinvent the Sky

Reinvent the Sky çözümü pilotsuz Dikey Kalkış ve İniş Yapan Araçlar (VTOL) ya da hafif hava araçları geliştiren KOBİ’ler için bulutta bulunan ortak bir ürün yenilik platformu sağlar. Bu çözüm, gerekliliklerin tanınmlanmasını, gerçek zamanlı işbirliğini ve ilk konsept aşamasından, imalat ve sertifikasyon sürecine kadar izlenebilirliği destekler. Ortak süreçlere ve parçalara erişebilmek ve bunları yeniden kullanabilmek, pazarlama süresini kısaltır ve kârı artırır.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

BRM Aero bulutta hafif spor uçaklar geliştiriyor

BRM AERO hafif spor uçaklar üretmekte ve müşterilerden gelen talebe daha iyi yanıt vermek ve rakiplerini geride bırakmak için üstün tasarım özelliklerinden yararlanmak istemektedir. Şirket tasarım ve veri yönetimi için Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE platformunu ve bulutta Reinvent the Sky endüstri çözümü deneyimini seçmiştir.