TESİSTE KULLANILABİLİR

Havacılık ve Savunma sektöründeki Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM’ler) ve tedarikçiler, zorlu teslimat hedeflerine ulaşmak için imalat tesislerini ve karmaşık küresel tedarik zincirlerini yönetme ihtiyacıyla mücadele ederler. Analistler üretim esnasındaki hataların ve atıkların %30’un üzerinde olduğunu raporlamaktadır.

Ready for Rate çözümü mühendislik ve imalat planlama paydaşlarına, tesisler genelinde dijital süreklilik, doğru ürün ve ürün yapım bilgilerine gerçek zamanlı erişim olanağı sağlayarak imalat hızını yükseltir ve kaliteyi artırır.

Ready for Rate çözümü bir yandan esnek üretim sağlarken, diğer yandan da ürünlerin ilk seferinde kaliteli ve bütçeye ve programa uygun teslim edilmesine olanak tanır. Havacılık sektöründeki imalatçılar önemli üretim alanlarında atığı ortadan kaldıran yalın uygulamalar gerçekleştirmek için dijital süreklilik avantajından yararlanabilirler. Planlayıcılar, olası sorunları ve atıkları henüz oluşmadan gidermek için imalat süreçlerini bireysel çalışma talimatlarına kadar tanımlayıp doğrulayabilirler.

Çözüm Broşürünü İndirin

Gelecekteki Fabrika Stratejiniz için Göz Önünde Bulundurmanız Gerekenler: Zorluklar ve Ölçütler Web Semineri

Gelecekteki fabrika teknolojisini geliştirir ve uygulamaya koyarken göz önünde bulundurulması gereken birincil zorluklar ve ölçütler hakkında bilgi edinin.

Ready for Rate

Çözümünün Faydaları

Üretim uygulamasını hızlandırın

Yeni imalat teknolojilerini ve otomasyonu gerçek üretimin 3DEXPERIENCE® ikizinde deneyip kanıtlayın ve üretim uygulamasının hızını ilk seferindeki kalite ile artırın.

Tedarik zinciri ve üretim stratejilerini optimize edin

Üretim hızı, maliyet ve program gerekliliklerini karşılamak için, küresel ama yalın üretim stratejisi planlama, doğrulama ve optimizasyon süreçlerini, güçlü bir tedarik zinciri ile entegre edin.

Teslim ve üretim artışı sürelerini kısaltın

Doğrulanmış süreçlerle uyumlu olarak küresel imalat gerekliliklerini yönetin ve kolayca yeniden kullanım, sürekli optimizasyon ve teslim süresinin kısaltılması içi planlama teknik bilgi birikimini biçimlendirin.

İlk seferinde doğru teslim edin

Üretim hattında sürekli kaliteyi güvenceye almak için tek bir platformda mühendislik değişimi, planlama kalitesi ve riski işbirliği içinde yönetin.

Ready for Rate

Ready for Rate çözümü mevcut imalat operasyonunun verimliliğini artırır, yeni üretim hatlarında üretim hızını artırır ve gelecekteki fabrika yeniliklerini bugünden sunar.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Messier-Bugatti-Dowty (SAFRAN) ile Verimliliklere Yön Verme

Uçak iniş ve frenleme sistemlerinde dünyanın 1 numaralı şirketi olan Messier-Bugatti-Dowty’nin (Safran) olabildiğince kısa süre içinde, genellikle farklı kıtalarda yer alan her bir müşterisi için özel çözümler bulması gerekir.

Messier-Bugatti-Dowty’nin tasarım, veri yönetimi, simülasyon ve analiz, imalat ve belgelendirme için neden Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE® platformunu seçtiğini öğrenin.