TESİSTE KULLANILABİLİR

Önümüzdeki birkaç on yıl içinde, uçak filosu modernizasyonları ve emekli edilen uçaklar ticari havacılık sektöründeki büyümeyi besleyecektir. Bu da, yeni ve mevcut üretim hatlarının sürekli olarak iyileştirilmesi ihtiyacını doğurmaktadır. 3DEXPERIENCE® platformu üzerine inşa edilen Build to Operate çözümü, üretim hedeflerine daha hızlı ulaşılmasını sağlar ve imalat kapasitesini artırır. Çözüm, havacılık sektöründeki Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM’ler) ve tedarikçilere yalın uygulamalardan yararlanma, yeni teknolojileri entegre etme ve kalite ya da programdan ödün vermeden talebi karşılama becerisi sunar.

Havacılık ve Savunma şirketlerine yönelik, DELMIA® Apriso tabanlı Build to Operate çözümü, tedarik zincirleri genelinde küresel bir ölçekte imalatın tüm boyutlarını dijital kesinlikle izlemek, denetlemek ve doğrulamak için gerekli İmalat Operasyonu Yönetimi (MOM) özelliklerini sunar.

Çözüm Broşürünü İndirin

Gelecekteki Fabrika Stratejiniz için Göz Önünde Bulundurmanız Gerekenler: Zorluklar ve Ölçütler Web Semineri

Gelecekteki fabrika teknolojisini geliştirir ve uygulamaya koyarken göz önünde bulundurulması gereken birincil zorluklar ve ölçütler hakkında bilgi edinin.

Build to Operate

Çözümünün Faydaları

Yalın üretim sağlanır

İmalat alanı süreçlerine ilişkin tam görülebilirlik ve denetim elde edin.

Üretirken sertifikalandırın

Doğru zamanda doğru yönergeleri sağlayarak kurulum ve montaj döngülerini kısaltın.

Çevik planlama ve programlama

OEM’lerin ve tedarikçilerin montaj etkinlikleri, birincil parçalar ve bakım, onarım, yenileme (MRO) için sınırsız planlama ve programlama kapasitesiyle gereken hızda teslimat yapabilmelerini sağlar.

Kalite risklerini gerçek zamanlı olarak belirleyin ve bunlardan kaçının

İyileştirilebilecek alanları saptamak için kompozit süreçlerini sürekli bir biçimde izleyin.

Yalın tedarik sağlanır

Kalite eğilimini ve malzemelerin depoya, kademelendirme ve üretim hatlarına akışını merkezden yönetin ve izleyin.

Build to Operate

Build to Operate çözümü, küresel bir ölçekte ve dijital kesinlikle, imalatın tüm boyutlarını izlemek, denetlemek ve doğrulamak üzere yalın uygulamalardan yararlanmak için gerekli İmalat Operasyonu Yönetimi (MOM) özelliklerini sunar.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Airbus Helicopters: İmalat Mükemmelliği Yolunda

Airbus Group’un bölümlerinden biri olan Airbus Helicopters dünyanın en etkili sivil ve askeri helikopter çözümlerini sunar. Rakiplerinin önünde olmak isteyen Airbus Helicopters birincil bileşen işleme, alt sistem montajı ve son montaj hatlarını hedef alan İmalat Operasyonu Yönetimi (MOM) projesi başlatmıştır.