BULUTTA KULLANILABİLİR / TESİSTE KULLANILABİLİR

Başarılı Endüstriyel Ekipman şirketleri için belirleyici etkenlerden biri, müşterilerinin tercihlerine uygun hale getirilmiş kaliteli ürünler üretip bunları dünyanın her yerine rekor hızda ulaştırabilmeleridir. Ve bunu, müşteri memnuniyeti sağlamak için tüm kurumsal toplulukları (şirket içi ve dışı) tek bir platformda birleştiren, yeni teknolojileri kullanarak başarırlar.

Single Source for Speed çözümü ürün mühendisliğinden, üretim, hizmet ve bakıma kadar tek bir depoda dijital süreklilik ve yönetişim yeterliliği sunan tek bir veri güdümlü, model tabanlı ürün omurgasıdır. Üretici şirketlerin bilgi birikiminden yararlanmalarını, işbirliğini yoğunlaştırmalarını, verimliliği artırmalarını ve yenilik sürecini tetiklemelerini sağlar. Karar verme sürecini kolaylaştıran, maliyeti azaltan ve pazara girişi hızlandıran esnek ama sağlam bir ortam yaratır.

3DEXPERIENCE® platformuna dayanan Single Source for Speed çözümü, güncel bütünsel ürün verilerinin tüm grup tesisleri, mühendislik disiplinleri, üretim ve servis birimlerinde kullanılabilir olmasını sağlar. Kullanıcı dostu olmasına ek olarak, 3DEXPERIENCE platformu, her zaman ve her yerde, ürün geliştirme, müşteri projeleri ve stratejik girişimleri hızlandıran, gerçek bir iş ortamıdır.