TESİSTE KULLANILABİLİR

Bugün küçük ve orta ölçekli Havacılık ve Savunma tedarikçileri, brüt marjları, gelirleri ve pazar payını artırmak için önemli baskılarla karşı karşıyadır. Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) tedarikçilerin daha fazla esnekliğe sahip olmasını gerektirecek şekilde parçaların ve sistemlerin tam zamanında teslimini şart koşarak daha yüksek üretim hızları talep ederken, rekabet eden şirketlerin sayısı artmaktadır. Engineered to Fly, küçük ve orta ölçekli tedarikçilerin teklif aşamasından teslim aşamasına kadar işlerini kârlı bir şekilde büyütmelerini sağlar. 3DEXPERIENCE® platformunun sağladığı dijital süreklilik, yeni teklifler geliştirmek, ürün geliştirme sırasında işbirliği yapmak ve üretim artışını kolaylaştırmak üzere karmaşıklığı azaltır. Havacılık ve Savunma sanayi tedarikçileri tasarım süresini azaltma yeteneği ile artık daha yüksek marjlar elde edebilirler; sorunlar erken aşamalarda tespit edildiğinden kaliteyi artırabilir, mükerrer parça sayısını azaltabilir ve üretimi optimize edebilirler. Çözüm Broşürünü İndirin

Teknolojik Netlik ile Tedarikçi Teslimatlarını İyileştirme Web Semineri

Havacılık sektörü tedarikçilerinin yarısından fazlası, gereksinimlerden OEM’lerle doğrulamaya kadar uzanan döngüyü kapatma mücadelesi vermektedir. Bu zorlukları nasıl yöneteceğinizi öğrenin.

Engineered to Fly

Çözümünün Faydaları

Daha fazla iş kazanın

Teklif kalitesini artırırken teklif geri dönüş süresini büyük ölçüde azaltarak yeni işlerinizi ek personel gerekmeden yüzde 25’e varan oranda büyütün.

Kontrol altında tutun

Gerçek zamanlı kilit performans göstergeleri aracılığıyla birden çok kuruluş arasında yürütmeyi yönetin, yetkili makamlar veya OEM belgelendirmeleri için tam izlenebilirliği sağlayın.

Tasarım ve Üretim Verimliliğini Yönetin

Tasarım sürecindeki verimsizlikleri gidermek ve ürün kalitesini güvenceye almak için mühendislikten üretime kadar tüm değer akışlarında dijital sürekliliği sağlayın.

Daha yüksek marjlar

Güçlü kontroller, kural tabanlı optimizasyon ve sorunsuz işbirliği yoluyla değişiklik işlemi taleplerini ve hataları yüzde 30 veya daha fazla azaltırken verimliliği yüzde 40’a varan oranda artırın.

Engineered to Fly

Engineered to Fly çözümü havacılık sektöründeki tedarikçilerin daha fazla iş kazanmalarına ve zamanında ve bütçeye ve hedefe sadık kalarak daha verimli teslimat yapmalarına yardımcı olur. Tek bir platformda sunulan, sınıfının en iyisi mühendislik, simülasyon ve proje araçları ile üretkenlik yüzde 40’a kadar artabilirken, toplam sahip olma maliyeti en az yüzde 15 düşer.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Engineered to Fly ile Messier-Bugatti-Dowty'de Geliştirme Sürecini Hızlandırma

Messier-Bugatti-Dowty donanımlı yaklaşık 25.000 hava aracı, tüm dünyada her gün 40.000 iniş yapar. Hava aracı frenlerindeki küresel uzmanlığı ve teknolojik atılımları, Messier-Bugatti-Dowty’i iniş ve frenleme sistemlerinde dünya lideri haline getirmiştir.

Messier-Bugatti-Dowty’nin ürün geliştirme sürecini hızlandırmak ve kalite ve tasarım yeniliklerini iyileştirmek için Engineered to Fly çözümünü neden benimsediğini öğrenin.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

CADEM DIGITAL ekibi her zaman yanınızda! ‘UÇMAK İÇİN TASARLANDI’ hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.