Yapay Zeka Destekli Parça Hafifletme Süreçleriniz İçin 3DEXPERIENCE! Webinarı Hakkında

Yapay Zeka Destekli Parça Hafifletme Süreçleriniz İçin 3DEXPERIENCE!

Son dönemde ürünlerin karmaşıklaşması, hafifletme ihtiyacı ve katmanlı imalat gibi Endüstri 4.0 teknolojilerinin de etkisi ile tasarım ve imalat alanında bir çok köklü değişiklik yaşanmaya başladı. Tasarım dünyası da bu değişikliklere ayak uydurarak unsur tabanlı tasarımdan fonksiyon tabanlı tasarıma doğru yöneliyor. Bu da topoloji optimizasyonunu beraberinde anahtar bir teknoloji olarak getiriyor.

CATIA’nın yeni çözümlerinden birisi olan CATIA Function-Driven Generative Design rolü analiz, tasarım, topoloji optimizasyonu becerilerini tekbir rolde harmanlayarak Endüstri 4.0 teknolojilerine önemli bir katkı sağlıyor. İster katmanlı imalat, ister talaşlı imalat isterse de döküm/dövme teknolojilerine ait olsun, ilgili parçanın sağlaması gereken şartları temel alarak yapıyor. Elde edilecek olan sonuç verdiğiniz şartlara tam olarak uyan en hafif ve optimum çözüm. Bunun için bir analiz uzmanı olmanıza da gerek yok. Bir tasarımcı tarafından gerçekleştirilebilecek kadar basit…

Bu webinar’da CATIA Function-Driven Generative Design rolü’nün yeteneklerini keşfederek Yenilikçi tasarım ve mühendislik çözümleri sunma yeteneğinizi genişletin!
-Yenilikçi tasarım ve mühendislik çözümleri sunma yeteneğinizi genişletin.
-Yapay zeka destekli parça hafifletme süreçleriniz için 3DEXPERIENCE platformu
-Ürününüzün performans gereksinimlerine dayalı olarak daha hafifini otomatik olarak oluşturun,
-Topoloji optimizasyonundan farklı olarak direk üretebileceğiz çözümleri sağlayan 3DEXPERIENCE Platformu
-Daha hafif daha performanslı daha ucuz ürünü nasıl tasarlayabilirsiniz
-Görevini daha hafif tek parça ile yapma çözümleri sunan tek bir platform.

 

Webinarı İzlemek İçin Kayıt Olun

İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital webinarlarıyla arttırın. Webinarı izlemek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.