TESİSTE KULLANILABİLİR

Önümüzdeki 20 yıl için tahminen 43.000’in üzerinde yeni hava aracı talebinin tadını çıkaran ticari ve kurumsal havacılık sektörü imalatçıları ve havayolu şirketleri, başarılı olmak için yine de artan rekabet, yükselen maliyetler ve sertleşen düzenleme ve mühendislik sertifikasyon gerekliliklerini karşılamalıdır.

Bir avantaj elde etmenin peşindeki imalatçılar, rekabet güçlerini koruyabilmek için tasarım, üretim ve teslimatın tüm boyutlarını dönüştürmenin ve verimliliği ve özelleştirme sürecini yönlendirmenin yolunu aramaktadır.

Havacılık sektöründeki imalatçılar kişiselleştirilmiş hizmetler ve ürünler sunmak için açık yenilikler, ortaklaşa yaratma ve toplu özelleştirme gibi seçenekleri benimseyerek uçuş esnasında kabin içi deneyimi de iyileştirmektedir.

Passenger Experience çözümü, iç donanımla tamamlama merkezlerinin kişiselleştirilmiş kabin içi mekanları kârlı bir şekilde teslim edebilmelerine olanak tanımak için mühendislik, imalat ve sertifikasyon süreçlerinde duyguyu ve otomasyonu bir araya getiren bir platform sunuyor. Dijital sürekliliği satış ve pazarlama bölümüne kadar genişleterek, havacılık şirketleri çekici ve yeni deneyimler tanımlayabilir ve basitçe yeni satışlar sağlayabilecek, gerçekçi görsel varlıklar oluşturabilirler.

Çözüm Broşürünü İndirin

Uçak İç Donanımlarının Tamamlanmasında Duygu ve Otomasyon

Yeni sözleşmelerin kazanılma oranını yükseltmek için OEM’lerin uçuş deneyiminde dönüşüm yaratmaları gerekir. Bir yandan isteğe uyarlanmış deneyimler sunarken, diğer yandan mühendislik ve satış alanlarında nasıl tasarruf sağlayabileceğinizi öğrenin.

Passenger Experience

Çözümünün Faydaları

Kabin deneyimini kişiselleştirin

Passenger Experience çözümü ile mühendislik, imalat ve sertifikasyon süreçlerinin otomasyonu aracılığıyla, kabin iç donanımının tamamlanmasındaki mühendislik maliyetlerini yüzde 60’a varan oranda düşürün.

Pazarlama deneyimini kişiselleştirin

Satış ve pazarlamaya yönelik tüm yolcu temas noktalarında Passenger Experience çözümünü kullanarak marka algısını geliştirin ve içerik yaratma ihtiyacını yüzde 45 azaltın.

Passenger Experience

Passenger Experience çözümü satış döngüsü boyunca en modern 3B görselleştirme seçenekleriyle satın alma deneyimini kişiselleştirerek ve kabin kişiselleştirme süreçlerini otomatik hale getirerek gelirleri artırır.

Passenger Experience çözümüne dahil olanlar

Passenger Experience çözümü ticari ve kurumsal jet Orijinal Ekipman Üreticilerinin (OEM’ler), iç donanımla tamamlama merkezlerinin, tedarikçilerin ve havayolu şirketlerinin uygun maliyetli, özelleştirilmiş ve sertifikalı kabin içi donanımlar sağlayarak daha fazla iş kazanmalarına ve bunu kârlı bir şekilde yapmalarına olanak tanır.