Daha Fazla Kazandıran Programlar
Çözümlere Bakın

Havacılık ve Savunma Sektöründe İlham Verici Yeni Ufuklar

Artan rekabetin, programlarını “konseptten göklere kadar” hızlandırması için havacılık sektörünü nasıl teşvik ettiğini öğrenin.

YENİ ZORLUKLARLA YÜZLEŞİN

Havacılık sektöründe daha fazla rekabet

Havacılık sektöründe rekabet, sektörün tüm segmentlerinde sertleşiyor. Yeni pazarlar yerel olarak üretilen hava taşıtlarıyla küresel arenaya adım atıyor. Yenilikçi şirketler ve özel şirketler uzay alanında devlet kuruluşlarını geride bırakırken, diğerleri de hava yoluyla seyahat deneyimine yeniden şekil veriyor.

Yeni işler kazanmak ya da pazar paylarını kaybetme riskine girmemek için her ölçekten şirketlerin teklif süreçlerini hızlandırmaları ve zamanında ve hedefe uygun teslimat yapacaklarından emin olmaları gerekir. Maliyetleri kontrol altında tutarken, daha karmaşık tedarik zincirleri ve sistemlerini de yönetmeleri gerekir.

Yeni işler kazanmak için tekliflerin optimize edilmesi:

icon

Geliştirme maliyetlerini yüzde 60'a varan oranda düşürmek için tek bir System Digital Mockup (S-DMU) kullanarak dünya genelinde organizasyonları, departmanları ve şirketleri birbirlerine bağlayın.

icon

Stratejik planları, envanter hedeflerini ve kaynak planlarını ortaklaşa geliştirerek zamanında teslim oranını artırın.

icon

Tüm tedarik zinciri genelindeki tesis karışıklığı, darboğazlar ve üretim gecikmelerinin asıl nedenine ilişkin gerçek zamanlı uyarılarla olası üretim sorunlarından kaçının.

icon

En son yöntemlere erişmek ve sonraki nesil işgücünü hazırlamak için akademik çevrelerle ortaklık kurarak yenilik kampüslerinden yararlanın.

icon

En kârlı sonucu elde etmek için hemen ve doğru şekilde birden fazla senaryo yaratıp karşılaştırarak kârlılığı artırın.

STRATEJİYİ BENİMSEYİN

Gelirleri artırmak için teklifleri optimize edin

3DEXPERIENCE platformu şirketlerin tekliflerini optimize etmelerini ve riski önemli ölçüde azaltmalarını sağlar. Şirketler bugün kullandıklarıyla aynı kaynakları kullanarak konseptleri 1.000 kez keşfedip canlandırabilirler. Deneyimi optimize etmek için farklı konseptler arasındaki dengeleri artık anlayabilir ve zamanında, hedefe ve bütçeye sadık kalarak teslimat yapabilirler.

Teklifler yüksek maliyetli prototipler olmadan, sanal olarak da sunulabilir. Bu sadece tekliflerin çekici bir şekilde sunulmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda teslim edilebileceğini de kanıtlar.

ÇÖZÜMLER

Endüstriyel Çözüm Deneyimlerimizi Keşfedin

Endüstriyel çözümlerimizin profesyonel amaçlarınıza ve iş hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Kazanma Programı

Optimize edilmiş konseptler ve tekliflerle başarı oranınızı arttırın ve bunu nasıl ortaya koyacağınızı bilin.

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Yolcu Deneyimi

Özelleştirilmiş, düşük maliyetli ve sertifikalı kabin deneyimleriyle rakiplerinizin arasından sıyrılın.

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Uçmak İçin Tasarlandı

Havacılık ve Savunma tedarikçilerinin çalışmalarında teklif verme aşamasından başlayarak teslimata kadar kâr marjını artırırken çalışmalara ivme kazandırın.

Akıllı Bağlantılı Sistemler

Havacılık ve Savunma

Çözümleri için tıklayınız

BAŞARI ÖYKÜSÜ

SAFRAN Transmission Systems için Sıfır Hatalı Tasarım Elde Etme

Havacılık iletim sistemleri sektöründeki küresel üreticilerden biri olan Safran Transmission Systems, hızla gelişen havacılık sektörünün kalite gereksinimlerini karşılamak için sıfır hatalı tasarım elde etmeyi hedeflemektedir. Safran’ın nasıl yüzde 30 üretkenlik kazanımı ve daha yüksek kalite düzeyleri elde ettiğini öğrenin.