TESİSTE KULLANILABİLİR

Pazarda lider konumuna yükselen Endüstriyel Ekipman şirketleri, müşterileri ile bağlantı kuran güçlü satış deneyimleri sağlayan şirketlerdir. Marka kimliğinin her geçen gün daha önemli hale gelmesiyle birlikte, son ürünün görsellerini anında üretebilme becerisinin duygusal bir etki yarattığı ve müşterinin beklediği ürünü teslim edebileceğinize dair güvence oluşturduğu anlaşılmaktadır.

Instant Equipment Showcase, Endüstriyel Ekipman şirketlerinin yenilikçi ve etkileşimli varlıklar yaratmak için mühendislik ürün modellerinden yararlanmalarını sağlayan bir pazarlama ve satış çözümüdür. Bu sanal yeterlilik, kişiselleştirilmiş çok kanallı deneyimler sunmak için mühendislik ve pazarlama departmanlarını birbirine bağlar.

3DEXPERIENCE® platformu tarafından desteklenen Instant Equipment Showcase çözümü kapsamlı ürün çeşitliliği sergileyen, satış öncesinde ürün etkileşimi artıran ve ürün geliştirme sürecinin başlangıcında iletişim sağlayan gerçek zamanlı, gelişmiş görseller yaratmak için dijital süreklilik sağlar.

Instant Equipment Showcase

Çözümünün Faydaları

Marka Kimliği

Benzersiz renkler ve özel şekillerle bir bakışta tanınma

Portföy Çeşitliliği

Hedeflenen tüm endüstriyel süreçleri kapsayacak şekilde portföyü genişletme

Duygusal Marka

Ürün yenilikleri ile ilgili daha erken iletişim kurun ve özgün konseptleri öne çıkarın

Ürünlerin Tanınması

Bir yandan ürünün görülebilirliğini artırırken, diğer yandan lojistik maliyetlerini düşürün

Satın Alma Deneyimi

Satış yerlerini deneyim alanına dönüştürün

Instant Equipment Showcase

Endüstriyel Ekipman şirketlerinin kişiselleştirilmiş, çok kanallı deneyimler üretmek için kullanacakları, güçlü bir pazarlama ve satış çözümü vardır.