TESİSTE KULLANILABİLİR

Equipment Intelligence çözümü Endüstriyel Ekipman şirketlerine, ekipmanlar tarafından üretilen veriler de dahil olmak üzere, birden fazla, ayrışık kaynaktan gelen güncel ve güvenilir verilere hızlı ve etkili erişim olanağı sağlar. Karmaşık ürün yapıları ve veri modellerinin işletme mantığı analizini kullanan Dassault Systèmes’in analiz teknolojisi sayesinde, ilgili mühendislik bilgileri açığa çıkarılır, ölçülür, analiz edilir ve kullanıcı tarafından özelleştirilen gösterge panellerinde görüntülenir.

Şirketler değişiklikleri daha etkili yönetebilir, sorunları takip edebilir ve yenilikleri hızlandırmak için daha kolay erişilebilen mevcut bilgileri etkili bir şekilde yeniden kullanabilir ve böylece, kuruluşlarını bir sonraki düzeye çıkaracak, yeni iş fırsatları yaratabilirler.

Equipment Intelligence

Çözümünün Faydaları

Pazara giriş süresini kısaltmak için gerçek zamanlı proje durumu

Equipment Intelligence çözümünün güçlü semantik özellikleri sayesinde, yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veriler otomatik olarak analiz edilir, normalleştirilir ve benzersiz bir hızda dağıtılabilen, erişilebilen ve görüntülenebilen, birleştirilmiş bir bilgi kaynağı halinde kategorilere ayrılır.

Uygulamayı geliştiren doğru, bağlam içi bilgiler

Equipment Intelligence çözümü farklı bilgi türleri arasındaki dinamik ilişkileri dikkatle inceleyip anlamlandırır.

Daha hızlı yenilik süreci için bağlantılı ve birleştirilmiş ekosistem

Equipment Intelligence çözümü sayesinde, şirketler bilgi sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını önleyen eski araçları ve sistemleri ortadan kaldırabilirler.

Equipment Intelligence

Değişiklikleri etkili bir şekilde yönetin, sorunları takip edin ve yenilik sürecini hızlandırmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için daha kolay erişilebilen mevcut bilgileri etkili şekilde yeniden kullanın.

Equipment Intelligence çözümüne dahil olanlar

Bilgiyi eyleme geçirilebilir öngörülere dönüştürme.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

CADEM DIGITAL ekibi her zaman yanınızda! ‘EKİPMAN ZEKASI’ hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.