CADEM DIGITAL'in Dassault Systemes ürünlerinde sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinizde verimliliğinizi ve kârlılığınızı artırın.

Sizlerle ortaklığımızı geliştirmek ve yolculuğunuzun her adımında başarıya ulaşmanız için gereken araçları ve desteği sunmak için çalışıyoruz…

CADEM DIGITAL’in Dassault Systemes ürünlerinde sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinizde verimliliğinizi ve kârlılığınızı artırın.

Bakım Anlaşması Sona Ermiş Lisanslar için;
Bakımı sona ermiş lisanslarınızı firmanıza özel tanımlanmış %70 indirimli kuponlar ile CATIA V5 Engineering Connected Excellence paketlerine dönüştürerek bakım anlaşmanızı güncelleyebilir, CATIA V5 Engineering Excellence Paketleri ve Cloud 3DEXPERIENCE Platformu’nun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Mevcut lisanslarınızı üst paketlere kolayca yükseltebilirsiniz.

Bakım Anlaşması Devam Eden Lisanslar için;
Firmanıza özel tanımlanmış kupon ile mevcut lisanslarınızı uygun maliyetler ile 3DEXPERIENCE CATIA’ya geçirerek tasarım kabiliyetlerinizi artırabilirsiniz. Tüm bu süreçte hem lisanslarınızı CATIA V6’ya yükseltmiş olursunuz hem de CATIA V5 lisanslarınızda da 3 yıl paralel kullanım hakkı elde edersiniz.

Ayrıcalıklı kampanyalarımızdan hemen yararlanmak için info@cademdigital.com.tr adresinden bize ulaşabilir, satış ekibimizin sizinle iletişime geçmesi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Catia Lisanslarına Avantajlı Koşullar ve Cazip Fiyatlarla Sahip Olun