Sizin Parlak Bir Girişiminiz Var, Bizimse Girişiminizi İleri Taşımak için İhtiyacınız Olan Çözümlerimiz

Sizlerle ortaklığımızı geliştirmek ve yolculuğunuzun her adımında başarıya ulaşmanız için gereken araçları ve desteği sunmak için çalışıyoruz…

Sizlerle ortaklığımızı geliştirmek ve yolculuğunuzun her adımında başarıya ulaşmanız için gereken araçları ve desteği sunmak için çalışıyoruz.
Küçük ve orta ölçekli mühendislik işletmelerinizde, sadece basit bir internet bağlantısıyla, kendi projeleriniz için en kapsamlı tasarım, mühendislik, simülasyon ve imalat vizyonundan yararlanabilir; 3DEXPERIENCE platformunun tüm gücüne erişebilirsiniz. Hem de size özel bir fiyatla!
 
Basit ve karmaşık ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde üretme imkanı sunan, CATIA, SIMULIA, DELMIA ve ENOVIA ile bulut üzerinde platformun tüm gücüne erişebileceğiniz, her türlü cihazda gerçek zamanlı işbirliği yaparak ürününüzü pazara sunam süresini minimalize eden 3DEXPERIENCE Cloud programından faydalanın.

3DEXPERIENCE Platformu  ile Mekanik, Yüzey Tasarım imkanlarını kullanabilir, statik analiz yapabilir , proje planlama, yürütme, izleme gerçekleştirebilir, Cloud teknolojisi ile tasarımlarınıza istediğiniz yerden erişebilir, inceleyebilir, paylaşabilirsiniz

Ayrıca işletmenizin ölçeğini büyüdükçe değişen ihtiyaçlarınıza uyması amaçlanan, bunun gibi birçok özel ve avantajlı tekliflerden yararlanma imkanına sahipsiniz.

Sizin için tasarlanan bu 3 yıllık program ile bulut üzerinden 3DEXPERIENCE’i tüm avantajlarıyla keşfedebilirsiniz. Ve hepsi rakipsiz fiyatla!

Girişiminizi İleri Taşımaya Hazır Mısınız?

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.