OTOMOTİV VE ULAŞTIRMA

Yeni, kârlı fırsatlar yakalayın, değer katmak için tasarlayın, hedefi tutturun

Otomotiv ve Ulaştırma Endüstrisi'ne Genel Bakış

Yeni fırsatların peşinde koşan küresel otomotiv tedarikçileri, müşteri taleplerini karşılayabileceklerinden ve yine hedefleri, kaynakları ve kapasiteleri ile uyumlu, kârlı sonuçlar elde edeceklerinden emin olmak isterler.

Otomotiv ve Ulaştırma sektörü için 3DEXPERIENCE® çözümleri, fırsatları analiz etme, en uygun yeni işleri yakalama ve ardından müşterilerini memnun edecek şekilde tasarlama, düzenleme, doğrulama, imal etme ve hedefi tutturma için gereken, sektörde kalitesini kanıtlamış araçlar ve süreçlerle ekiplerinize destek olur.

Endüstri liderleri birden fazla tesiste yürütülen projeleri, geliştirme sürecindeki değişiklikleri, ürün verilerini ve gereklilik yönetimini eşitlerken merkezî "tek bir doğru bilgi kaynağı" (single source of truth) sağlayan, entegre bir çözümden yararlanır.

İş fırsatları kazanılıp başarıyla tamamlandıkça, önemli başarı etkenleri de projeler seçildiğinde ve parçalar üretildiğinde gerçek verilerle güncellenen uzmanlık ve bilgi birikimi tabanınızı güçlendirecek şekilde sistemli bir süreçte yeniden kullanılmak üzere kaydedilir.

Otomotiv ve Ulaştırma
Düşünme şeklinizi değiştirmeye hazır mısınız?

Şimdi Keşfedin


BİZE
ULAŞIN