Bulut Banner CLOUD ile
mühendislik ve iş süreçlerindeki
yazılımlarını buluta kolayca taşıyın.

CLOUD KEŞFEDİN

Bulut Tasarım ile Tanışın! İşletme verilerinizi buluta taşıyın.

WEBİNARLAR

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE on the Cloud çözümleri ile işletmenizin tasarım, mühendislik ve iş süreçlerindeki yazılımlarını buluta kolayca taşıyın.

Bulutta tasarım ve PLM ile Tanışın!

Günümüzde bulut teknoloji hızlı bir şekilde tüm endüstri ve alanlarda yaygınlaşmaktadır. Şimdi de mühendislik yazılımları bulut ortamına taşınmaktadır. 3D tasarım ve PLM teknolojilerinin öncülerinden Dassault Systemes 3DEXPERIENCE platformunu bulutta hizmete sunarak CATIA, DELMIA, SIMULIA ve ENOVIA gibi tüm teknolojilerinin tek bir platform altında buluta taşınması ile toplam maliyetin optimize edildiği esnek bir yapı sağlıyor. Bulut teknolojileri ile tüm sunucu, ara yazılım, yedekleme, uyarlama gibi maliyetler bir kenara bırakılmış oluyor ve tüm PLM platformları saatler ile ölçülecek sürede kullanıma hazır hale geliyor.

CATIA 3DEXPERIENCE on the Cloud

CATIA 3DEXPERIENCE on the Cloud ile tüm tasarım süreçlerinizi buluta taşıyın. Bağımsız şekilde, istediğiniz cihazdan kolayca kullanın. Tüm endüstrilere sunulan SaaS teknolojisi tüm esnekliği ile Dassault Systèmes tarafından işletilmekte ve sistem günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün desteklenmektedir. Sistemli bir şekilde yazılım yükseltme işlemleri yapılarak müşterilerinin her zaman en güncel teknoloji ile çalışmaları sağlanmaktadır.

cloud
Videoyu oynat
Dart

Kolay Erişim

cloud

Daima Güncel

cloud

Sosyal Tasarım

Bulut

Üstün Güvenlik

Cloud Güvenli mi?

Cloud Güvenliği ile ilgili sorularınızın cevapları bu raporda…

1 Aylık Ücretsiz!

CADEM DIGITAL PLM ekibi olarak firmanıza özel en uygun on the Cloud ürün ailesini sizin için seçelim. 1 Aylık ücretsiz demo kullanın. Başvuru formunu doldurun:

WEBİNARLAR

Dijital dönüşüm sürecinde öne çıkmak için teknolojileri yakından takip etmeli ve bu teknolojileri işiniz için etkili bir şekilde kullanabilmelisiniz.
Cadem Digital, teknolojileri etkili bir şekilde kullanabilmeniz için CAD verilerinin yönetiminden hassas ölçüm süreçlerine kadar birçok konuda dijital dönüşümünüze yardımcı olacak eğitimler sunar. İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital eğitimleriyle arttırın.